|
ЗАЧИСТКА: Полтавська прокуратура працює на користь "бютівського" КРУ
04-03-2010 12:36 Полтавщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/centernews/1267698962.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Полтавський активіст ВГО Альянс "Майдан" Тарас Токар стверджує, що органи прокуратури Полтави виконують свої дії на підставі акту Контрольно-ревізійного управління у Полтавській області.
За словами Т.Токаря, ні для кого не є секретом, що ГоловКРУ під час прем'єрства Тимошенко, очолював її нині покійний соратник Микола Сивульський. Також, ні для кого не є секретом, що органи КРУ використовувалися для гальмування роботи органів виконавчої влади тодішнього Президента України Віктора Ющенка.
Дивним для активіста Альянс "Майдан" є те, що органи прокуратури виконують справу, розпочату поплічниками Юлії Тимошенко.
Архів новин на цю тему: http://maidan.org.ua/static/centernews/1267695497.html
Обговорити цю новину у форумі
04-03-2010 12:36 Полтавщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/centernews/1267698962.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.
|