|
Україна для людей чи для негідників і мєнтів???
14-03-2010 13:42 Київ // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/centernews/1268566945.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Як вже повідомлялось, з приходом до влади Януковича, у Києві стався сплеск активізації негідників. Такий собі Нвер Мхітарян (Познякижитлобуд) захопив прибудинкову територію будинку №9 по бул. Л. Українки у Києві. Розпочате будівництво, негативно вплинуло на цей будинок, стіни якого дали тріщини. Крім того, техніка загороджує нормальному доступу ЛЮДЕЙ до своїх під'їздів. Сьогодні відбувся пікет на місці будівництва об'єкту з вимогою згорнути усі роботи та викликати незалежну експертну комісію, яка скаже, чи можна тут будувати щоб не пошкодити будинок №9 чи ні. Але негідник Мхитарян викликав міліцію, яка розігнала ЛЮДЕЙ. Деких з них, наприклад Олександра Гудиму було побито та розбито голову. Україна за Януковича перетворюється на країну неокучмізму для чинодралів, мєнтів, мільойнерів, хабарників, але не для ЛЮДЕЙ. Ми, ЛЮДИ, кажемо - геть таку владу! Нас більше!
Володимир МАНЬКО Нація і Держава
Обговорити цю новину у форумі
14-03-2010 13:42 Київ // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/centernews/1268566945.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.
|