першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Сам Собі :Трошки цитат:

додано: 12-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000288994.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Трошки цитат:
<i>
===
"США можуть розраховувати на підтримку Північноатлантичного альянсу в боротьбі з міжнародним тероризмом", заявили союзники США по НАТО сьогодні по завершенні надзвичайного засідання в Брюсселеві. На засіданні була прийнята декларація, у якій учасники альянсу проголосили, що війна з тероризмом - "це битва, у якій усі <b>цивілізовані</b> нації повинні здобути перемогу". "Ми виражаємо найглибші співчуття жертвам терактів у США, їх родичам і всім американцям", говориться в заяві ради Північноатлантичного альянсу. "Наше послання тим, хто зробив ці страшні теракти, зовсім чітко - ви не підете від відплати" - такими словами завершується прийнята сьогодні в Брюсселеві декларація, повідомляє АР.
===
Сьогоднішня Dailly Telegraph покладає відповідальність за теракти в США на ісламських терористів. На думку газети, що відбулося в Америці, не що інше, як оголошення війни США, єврейському народу і Заходу в цілому. На думку британського видання, Осама Бен Ладен намагається в такий спосіб позбавити Сполучені Штати їхньої ролі на Близькому Схід. Використання літаків для здійснення терактів означає, що ісламські фундаменталісти вийшли на новий рівень своєї боротьби за мир без невірних. Корені світового ісламського тероризму, звертає увагу видання, у світовому антисемітизмі. Після Холокосту це наймогутніший удар, націлений на євреїв. І хоча жертвами його стали американці, головною метою цих терактів, на думку газети, є, міжнародне єврейство, а Нью-Йорк, помічає Dailly Telegraph, є не тільки найбагатшим містом у світі, але і найбільшим єврейським центром.
===
Терористичні удари, нанесені по Вашингтонові і Нью-Йорку, стали новим Pearl Harbour для Америки. Так коментує сьогоднішня Berliner Zeitung терористичну атаку на найбільші американські міста. Дж.Буш обіцяв знайти терористів, заявивши, що тепер США будуть бороти з міжнародним тероризмом з небаченою раніше енергією. <b>Однак американцям прийдеться не тільки карати винних. Вони повинні будуть виступити і проти тих, хто радується успіху терористів.</b> Радість у палестинських рядах, в Афганістану, а також затаєна радість у багатьох куточках планети вказує на те, США наштовхнуться на лютий опір. При цьому не можна показувати слабість. Війна, оголошена міжнародним тероризмом <b>Сполученим Штатам і усьому вільному світу</b>, не може бути закінчена протягом декількох чи днів місяців - вона буде тривати роки, і навіть десятиліття. При цьому існує погроза переростання її в масштабну конфронтацію між державами, укладає Berliner Zeitung.
===
Сьогоднішня трагедія в США "безумовно, найбільша терористична акція за всю історію людства". Так прокоментував міністр національної інфраструктури Ізраїлю Авігдор Ліберман сьогоднішні події в США. За його словами, ця акція спрямована проти США, як держави, що уособлює свободу і демократію. І сьогодні увесь <b>вільний світ</b> повинний зробити правильні висновки у відношенні терору. Немає сумнівів, що за цими подіями стоїть не окрема організація. Немає жодної терористичної організації у світі, яка була б здатна так синхронно, в один момент зробити настільки величезну акцію. За подіями які сталися, безумовно, стоїть ряд держав, хоча брудну роботу напевно виконували терористичні організації, штибу очолюваної Усамою бен Ладеном. Ясно, що за цим стоїть мусульманський терор. І увесь світ повинний зараз зрозуміти, як почуває себе Ізраїль, де практичний щодня гримлять вибухи і гинуть мирні жителі. Я думаю, що сьогодні прийшов час відкинути убік всі ілюзії й об'єднатися в боротьбі з терором", вказав ізраїльський міністр.
===
</i>

Чи стоїть за словами "вільний світ" ще хтось крім країн заходу та їх вірних союзникив (ті кого вони самі так називають)?
І чи не можемо не дай боже, ми українці, опинитися у розряді "тих, хто радується успіху терористів"?

додано: 12-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000288994.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua