першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Майдан: КОМУ ВИГІДНО ?

додано: 13-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000376489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КОМУ ВИГІДНО ?

Зараз дуже багато сил і центрів впливу будуть намагатися отримати користь від жахливих подій у США.

Якісь недоумки будуть просто примазуватися до сумнівної "слави", інші, розумніші, будуть намагатися "перевести стрілку" на своїх ворогів та супротивників.

Однак, те що українська влада незграбними провокаціями схоже підставляє УНСО в якості "співчуваючого" терактам, звичайно не означає що то вона організувала . Просто , повторюю, що вона як багато інших буде пробувати витягнути з цього користь.

Слава богу що ніхто на Заході не мусує теми необхідності пожертвувати демократією заради перемоги над тероризмом. Тому ( наразі поки що) всякі спроби обмежити права громадян та розправлятися із своїми політичними противниками будуть сприйматися не як "боротьба" з тероризмом, я як щось зовсім протилежне.

З другого боку залишається надалі відкритим питання - а хто все таки організував ці акції?
Диявольська ретельність організації не виключає і такої самої ретельної організації пуску слідства по хибному шляху.

Якщо участь мусульман-фанатиків на рівні пілотів-камікадзе цілком правдоподібна, то питання того хто стояв на вищих рівнях - фінансування, планування, організація, , ідеологічна "накачка", - залишається відкритим.

Представники американської розвідки , коментуючи дані про перехоплені супутниковою системою телефонні розмови можливих співучасників теракту, поряд із вказівками на причетність цих осіб до Бен Ладена також наголошують що рішення про час , місце та характер цього терористичного акту було прийняте десь на території самого США.

Інші аналітики вказують на те що такий акт міг стати можливим завдяки поєднанню ( хоча б на рівні ідеологічному) кількох ідейно-політичних напрямків.

В якості можливих натхненників, а навіть і спів організаторів, окрім радикальних ісламістів Близького Сходу, називають також і радикальних темношкірих мусульман із американського суспільного руху , який пов'язують із особою колишнього активіста організації "Чорні Пантери" Фаррахана.

Окрім того натякають і на радикальних антиглобалістів, рух яких все більше скочується до звичайнісінького вуличного хуліганства на кшталт того, що час від часу демонструють неврівноважені футбольні фанати.

Минулі події в Генуї продемонстрували - до антиглобалістського руху примкнуло дуже багато радикалів лівого прокомуністичного плану. Вони вже не соромляться виступати під червоними прапорами з портретами Сталіна та Мао, а отже і сповідовідувати їхні погляди про "доцільність" терору та масових жертв заради досягнення "високої мети".

Нема жодного сумніву що такі групам зовсім нескладно знаходити собі спонсорів у напівмафіозному середовищі новоспечених мільйонерів та мільярдерів , які походять із числа функціонерів колишніх правлячих комуністичних партій Східної Європи.

Не можна виключати також і те, що ці нові, але надзвичайно потужні та досвідчені в такого роду підривній діяльності , центри фінансового та політичного впливу , можуть через організацію або підтримку таких масштабних терористичних актів намагатися вирішувати свої політичні чи фінансові цілі.

У свій час саме структури колишнього ЦК КПРС планували і координували деструктивну закордонну діяльність як спецорганів СРСР, так і різноманітних ліворадикальних партій та організацій. Очевидно що вони, протягом десяти років, що минули з часу розпаду СРСР не втратили цих навиків та зв'язків у середовищі радикальних антиамериканських екстремістів, а можливо навіть і посилили їх та примножили.

Суть правосуддя полягає не тільки у покаранні, але і у адекватному встановленні вини і що особливо важливо у встановленні винних. Якщо це зроблено неправильно чи хоча б неповністю, і покарання впаде на невинних або просто не найголовніших винуватців, - це означатиме торжество справжніх злочинців і приниження ідеї правосуддя.

додано: 13-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000376489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua