першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Р. Столмен:Тисячі загинули, мільйони будуть позбавлені прав

додано: 18-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000815525.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Найбільша шкода від багатьох нервових стресів - це та, яка з"являється на других етапах - це відбувається через декілька годин після травм, коли гине більшість нервових клітин. Дослідники намагаються знайти методи, які б допомогли запобігти цим вторинним ефектам, і таким чином зменшити ушкодження.
Якщо ми будемо недбалими, смертельні атаки у Нью-Йорку та Вашингтоні призведуть до набагато більших вторинних ушкоджень, якщо Конгрес США затвердить так звані "попередні міри" що знищуть свободи, на яких Америка побудована.
Я говорю не про обшуки в аеропортах. Контроль, до поки він спрямований на пошук зброї у людей і в багажі, і якщо у вас зброї не знайдено не залишає про вас записи в дос"є - всього навсього незручність - він не шкодить громаадянським правам. Що мене турбує - це можливе масове спостереження за всіма аспектами життя: телефонних дзвінків, електронної пошти, нашого пересування.
Таке спостереження вірогідно буде рекомендоване не дивлячись на те, чи буде воно ефективним для тих задач, що декларуються. Голова одної з компаній, що розробляють методи автоматичного розпізнавання особи сказав репортерам, що широке застосування таких комп"ютерізованих камер може запобігти майбутнім атакам. Нью Йорк Таймс від 15 вересня цитує конгресмена, який захищає таке "вирішення" проблеми. Знаючи, що розпізнавання осіб, яке здійснюється тепер спеціальним персоналом не запобіг діям терористів, нема особливих причин думати що комп"ютерізовані системи спрацюють краще. Але це не зупинить спеціальні служби, які весь час мріяли про те, щоб мати більше можливостей для спостереження. Щоб зупинити їх необхідна громадянська протидія.
Більше того, вже з"явились пропозиції того, щоб уряд вимагав від виробників програмового забезпечення вбудовувати в свої продукти можливості для того щоб служби в будь який момент могли прочитати зашифровані повідомлення. В той самий час, Конгресс поспішив провести резолюцію, яка надає Бушу необмежені повноваження для використання сили для відплати за терористичні атаки. Відплату можна буде вітати, якщо винні будуть ідентифіковані з високою точністю, але Конгрес має обов"язки відбирати заходи, які можуть бути застосовані. Надавати в такий момент президенту карт-бланш - це точно така ж помилка. яка колись призвела США до війни у В"єтнамі.
Будь ласка, дайте знати вашим обранцям і вашому необраному президенту що ви не хочете щоб ваші громадянські свободи стали наступною жертвою терористів. Часу чекати немає - законопроекти вже написані.

додано: 18-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000815525.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua