першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: ПЛАГІАТ НА МАЙДАНІ?

додано: 19-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000924095.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До нас надійшов лист від журналістки Роксани Гедеон, яка стверджує, що вона є автором статті “Чому Ющенка так люблять і так не люблять?”, яка 7 вересня 2001 року о 8 год. 59 хв. з’явилися на нашому сайті у розділі “Наш МАЙДАН” (<A Href="http://maidan.org.ua/n/mai/999842396">http://maidan.org.ua/n/mai/999842396</A>). Але в нас автором зазначений Андрій Янковий. Повідомляємо, що цю статтю нам приніс знайомий, який, в свою чергу, отримав її по електронній розсилці від організації “Злука”. І там автором зазначений Андрій Янковий. Ми давно знаємо Роксану Гедеон як чесну і порядну журналістку та людину (читачі сайту могли читати про неї, бо саме їй під час нападу на наметове містечко акції “Україна без Кучми!” так звані “анархісти” розбили дорогий редакційний фотоапарат), тому в нас немає підстав їй не вірити. Але все ж ми залишаємо за Андрієм Янковим, якого ми особисто не знаємо, право на пояснення цього факту. Нижче публікуємо лист Роксани Гедеон.

Вельмишановні автори сайту!

Я всім серцем поділяю погляди учасників акції "Україна без Кучми" і дуже тішуся, що ви підтримуєте в просторі І-нету такий цікавий і потрібний проект. Зізнаюся, заходжу я на нього не часто, але регулярно. Втім, сьогодні я була прикро вражена, побачивши на сайті Майдану власну статтю, підписану іншим прізвищем. Такий собі Андрій Янковий опублікував у вас мій матеріал про Віктора Ющенка, давши йому назву "Чому Віктора Ющенка так люблять і так не люблять?". Получається якась дуже негарна штука: адже це моя стаття, повністю, слово в слово, передрана з газети "ЧАС" (№ 28 за 27 липня -- 2 серпня 2001 року). В "ЧАСІ" вона називалася "Наша Україна: чотири запитання про Віктора Ющенка і його демократичну коаліцію". В тому ж номері зазначено й авторство: Оксана Михайленко (я інколи пишу під таким псевдонімом). Злодійкуватий пан Янковий полінувався навіть нову назву вигадати, і охрестив свою крадіжку... так само, як я назвала одну з підглавок у тій же статті.

Все це дуже неприємно. Гадаю, не варто вам докладно пояснювати, що це порушення закону, авторських прав, крадіжка інтелектуальної власності тощо. Загалом я не хотіла б мати з вашим сайтом ніяких суперечок чи прикростей -- повторюю, до антикучмістів я дуже добре ставлюся. Будь ласка, зробіть належні висновки і поновіть мої авторські права.

З повагою,
Роксана Гедеон, журналістка (в редакції газети "ЧАС я донедавна працювала завідувачем відділу політики).

додано: 19-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1000924095.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua