першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ - ЗОНА РИЗИКУ.

додано: 25-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001418426.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В ніч на 25 вересня сайт громадсько-політичної газети АНТЕННА (www.antenna.com.ua)
в останній раз з”явився у всесвітній мережі. Близько першої години ночі з невідомої причини він безслідно зник. Разом з "Антеною" пали смертю хоробрих ще кілька інтернет-проектів, що були розміщені разом з нею на одному сервері.

Вранці компанія, що веде хостінг серверу нічого путнього пояснити не змогла.
Станом на 11 годину робота серверу поновлена не була.

Медіапроект "Антенна" (www.antenna.com.ua) в якому сайт є невід”ємною їінтернет-частиною, являє собою один з небагатьох вдалих проектів незалежних регіональних ЗМІ.

Під час президентських перегонів 99-го року газету влада намагалася закрити через численні "наїзди" з боку податкової та карної міліції. Але редакція через суд домоглася свого захисту та повного виправдання. Означений випадок вже не перший з сайтом газети.

Якщо в цьому разі є сподівання на звичайний технічний збій, то раніше були всі умови вважати, що сайт знищувався цілком свідомо. Через кілька днів після одного з таких серверів в роботі до офісу газети навідалися працівники МВС, які нав”язливо пропонували свої послуги по захисту ніби то інтелектуальної власності редакції – тобто сайту. При цьому вони намагалися з”ясувати деякі технічні характеристики, що могли би їм надати вільний доступ через мережу до редакційного сайту. Але редакція відмовила в наданні будь-якої інформації та в "співпраці". Після цього були неодноразові "прохання" прибрати з сайту інформацію що ніби паплюжить честь та гідність працівників силових відомств регіону. Показовий випадок, про розміщення на сайті газети інформації про зв”язок криміналітету з керівництвом силових структур регіону та країни. Після чого послідував дзвінок від генерала Р., що ідентифікував себе з героями публікацій… Генералу, який займає досить впливову посаду в Києві, звичайно, публікація не сподобалася.

Взагалі технічні проблеми в українському інтернеті зазвичай виникають частіше у зоні політичних сайтів. Отже їх підтримка стає зоною певного ризику як для провайдерів,
так і для самих редакцій.

ДОВІДКА:
Газета "Антенна" видається в Черкасах з 1997 року. Керівниками та засновниками газети є відомі в регіоні незалежні журналісти Ольга Швець (головний редактор) та Валерій Воротнік (видавець). Друкована версія видання поширюється в містах та селах центрально-українського регіону та має досить великий наклад. Інтернет-версія (www.antenna.com.ua) існує в мережі з грудня 1999 року. Журналістка В.Васильченко, на яку в серпні минулого року було вчинено замах, отримала міжнародну премію ім. Марченка за цикл публікацій саме в "Антенні".

Редакція газети «Антенна»

додано: 25-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001418426.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua