першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: З ПРИВОДУ ПЛАГІАТУ НА МАЙДАНІ.

додано: 27-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001614279.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З ПРИВОДУ ПЛАГІАТУ НА МАЙДАНІ.

Ми направили до сайту “Злука”, де вперше з’явилася стаття “Чому Віктора Ющенка так люблять і так не люблять?” за підписом Андрія Янкового листа з проханням до сайту прояснити ситуацію щодо справжнього автора цієї статті. І ось нам надійшла відповідь Андрія Янкового.

Вельмишановна пані Роксано!

Переконливо прошу Вас вибачити мене за статтю “Чому Віктора Ющенка так люблять і так не люблять?”. Це дійсно Ваша стаття під назвою “Наша Україна”: чотири запитання про Віктора Ющенка і його демократичну коаліцію: в часопису “Час”, №28, 2001 р. В моїй статті на сайтах “Злука” і “Майдан”, з невідомих мені причин не надрукована одна сторінка тексту. А власне: “За статтею “Наша Україна”: чотири запитання про Віктора Ющенка і його демократичну коаліцію”. Оксани Михайленко в часопису “Час”, №28, 2001 р. з незначними скороченнями підготував Андрій Янковий. Далі йшов екскурс в історію як в джерела причин: -...Якщо зможете мене пробачити, пані Роксано-Оксаночко, за технічну помилку, то пробачте як друга покійних Гетьмана і Чорновола, шанувальника часопису “Час-Тіme” з першого його номера.

З повагою Андрій ЯНКОВИЙ (ПРП)


<B>Коментар Майдан-Інформ: Отже, нарешті, ми дізналися правду, непорозуміння залагоджене, а на сайті назва та автор статті будуть змінені. Також пояснюємо, що, оскільки сайт “Майдан” взяв цю статтю з сайту “Злука”, де рядок “За статтею “Наша Україна”: чотири запитання про Віктора Ющенка і його демократичну коаліцію”” був відсутній, тому, природньо, і в нас цього рядку не було.

Ми також помилились, пишучи, про те, що пані Роксані так звані "анархісти" під час нападу на наметове містечко розбили фотоапарат. Як виявилось, фотоапарат розбили іншій кореспондентці "Сільських вістей" (Роксана Гедеон теж працювала в той період у цій газеті)</B>

додано: 27-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001614279.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua