першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: ПЕТИЦІЯ ПРОТИ ВІЙНИ.

додано: 28-09-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001675478.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ця петиція буде надіслана до Президента Буша та інших світових лідерів як заклик не використовувати війну у відповідь на атаки терористів проти Всесвітнього торгового центру та Пентагону. Будь-ласка, прочитайте цю петицію, підпишіться та надішліть її до інших людей якомога швидше. Ми повинні поспішати, якщо хочемо досягти якогось ефекту, бо Конгрес США вже прийняв резолюцію, що схвалює будь-яку військову акцію, яку Президент Буш вважатиме адекватною.

Ми, громадяни та мешканці США та країн всього світу звертаємось до Президента Буша, генерального секретаря НАТО Джорджа Робертсона, Президента Європейської Комісії Романо Проді та до всіх лідерів світу: використайте поміркованість та стриманість, коли відповідатимете на нещодавні атаки терористів на США. Ми пропонуємо використовувати, де є можливим, силу міжнародних юридичних закладів та міжнародні закони з захисту прав людини щоб засудити тих, хто винний в терактах, ніж використовувати засоби війни, насильства, знищення.

Наше розуміння проблеми: жодний уряд не є автоматично винним за дії терористів, що оперують всередині кордонів країни і тому не може вважатися винним у злочинах. З цього витікає, що ніякий уряд чи окрема нація не повинні бути засуджені без вичерпних доказів співробітництва з індивідуальними особами, що є винними у скоєнні злочинів. Не винні цивільні, що мешкають всередині кордонів держави, що може бути визнаною відповідальною частково чи повністю за злочини, скоєні проти США, вони не можуть відповідати за дії власного уряду та повинні бути гарантовано захищені від будь-яких військових чи юридичних акцій, що можуть бути здійснені проти держави, де вони мешкають. І останнє: ми вимагаємо не застосовувати ядерну, хімічну чи біологічну зброю або будь-яку іншу зброю масового знищення, та вважаємо, що то є наше святе право жити в світі, вільному від такої зброї.

додано: 28-09-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1001675478.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua