першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Мартинюк : Російсько-український протиповітряний колгосп

додано: 10-10-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1002724561.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

<i>Росія намагається уникнути можливої відповідальності за "результати" спільних навчань ППО у Криму</i>.

Російсько-український протиповітряний колгосп сформувався вже давно. Рішення було прийнято у свій час на рівні президентів обох країн.

Внаслідок цього у ППО України взагалі, а в навчань на мисі Опук виявилося <b> багато начальників</b> . А як відомо в таких ситуаціях потрібен лише один командир. Присутність <b> двох центрів керування</b> у цих навчаннях неминуче повинно було призвести до замішання ,суєти та нездорової конкуренції і врешті створювала передумови для неправильних і можливо небезпечних дій систем ППО.

Показово , що <b> після оприлюднення припущень про можливість враження літака ракетою з цих навчань, російські сановники та російська преса моментально припинили називати ці навчання спільними</b> і почали наголошувати що то були виключно українські навчання. Однак з самого початку вони були оголошені як спільні російсько-українські навчання а не українські навчання з присутністю російських спостерігачів.

Стан об'єднання систем ППО України та Росії такий, що зараз навіть не завжди можливо визначити в чийому віданні перебуває та чи інша система пуску та керування запуском протиповітряних ракет.

Зараз російська сторона намагається всіляко <b> замовчати участь в навчання російської техніки, радіолокаційних станцій та особливо військових кораблів з аналогічним комплексами ППО</b>.

Оперативності російського піар-маневру можна позаздрити - бо насправді навчання таки були <b> спільними</b> і проходили під <b> спільним керуванням</b> найвищих військових посадовців як України так і Росії.

Вина , якщо вона є, лежить однаково і на Росії і на Україні. Однак росіяни навіть пробують використати на свою користь ситуацію, з якої вони віртуозно вислизнули та стали в звичну для Росії позу "потерпілого", не забуваючи під шумок гвалтувати Україну своїми старими фікс ідеями, на кшталт "поставим украинский язык на соответственное место" - маються на увазі заклики заборонити вживання української мови в українській же ж армії.

У зв'язку з цим згадується старий анекдот про ковбоя та "внутрішній голос" :

Їде ковбой і бачить індіанця. Внутрішній голос каже йому - "вбий його"!
Ковбой послухався внутрішнього голосу і вбив індіанця, потім він так само послухався внутрішнього голосу і вбив двох, п'ять а потім і десять індіанців.
І тут появилося зразу сто індіанців на конях і зі зброєю.

"Що робити" - питає ковбой у свого внутрішнього голосу. А той відповідає - "знаєш, то твої проблеми, а я собі пішов".


Так само і Росія - як ППО то спільне, а як розхльобувати за збитий "спільними навчаннями" літак - то це ви хохли собі самі голову сушіть.

А наші мули кастровані покірно нахиляють виї та вдають що воно так і є.

<b> Росія таким чином демонструє свою нездатність бути надійним і серйозним військовим партнером</b> - в першій же ж серйозній ситуації російські партнери демонструють бажання сховатися у безпечне місце і навіть використати цю ситуацію для тиску на свого "союзника"


А уявіть собі що було б як би ці <b>спільні</b> ППО раптом би збили якогось американського транспортного літака?

Вся ця історія демонструє авантюрність затії із спільним україно-російським ППО. Це трохи нагадує спробу завести одну дружину на двох. Історичний досвід показує що лише пів процента людства користується такою формою шлюбу, та й то оті пів процента належать до найбідніших у світі… А спільне ППО можливе напевно лише там де немає ні літаків і зеніток …

додано: 10-10-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1002724561.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua