першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Максим СТРІХА, доктор фізико-математичних наук, керівник наукови

додано: 01-11-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1004627102.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відбулося! Колоритний, але малопридатний сьогодні на роль втілення мрій «патріотичної і прагматичної інтелігенції» (а саме такий офіційний «бренд» партії «Демократичний союз») Олександр Волков поступився кріслом партійного лідера академікові Володимирові Горбуліну, якого справді можна вважати не лише прагматиком, але й значною мірою інтелігентом.

Втім, оглядачів найменше цікавили подробиці наукової кар’єри пана Горбуліна. Важить інше: партію, у «послужному списку» якої (разом із її «перевтіленням для мас» - фондом «Соціальний захист») - другий термін Л.Кучми і референдум 2000 року (той самий, за який масово підписувалися кожні 26 секунд громадяни з прізвищами, на диво подібними до лексики, зафіксованої в одному відомому кабінеті) вже майже були «поховали». І ось раптом її вирішили «реанімувати», посиливши «надважковиком», людиною, яка найпершим мала право говорити «ти» самому «гарантові».

А перша прес-конференція пана Горбуліна в ролі партійного лідера приголомшила не лише громадськість, але й «друзів-суперників» з президентського табору. Отже, академік Горбулін не піде другим у список Ющенка. Не домовився з СДПУ(о) - але не з ідеологічних причин (прозорий натяк на чиюсь недостатню порядність?) Ну, а ТУНДРА - то взагалі «державна бюрократична партія», а з таких партій пуття ще ніде й ніколи не було (уявляю, як відпала щелепа в не менш інтелігентного Сергія Тигіпка!) І, нарешті, сам новоспечений партійний лідер ну зовсім не консультувався з президентом, вирішуючи обійняти нову посаду (і не кидати водночас старої - крісла керівника комісії з ВПК). Більше того - він не виключає того, що ДС буде надалі й не зовсім пропрезидентською партією, що будуть у її діях і «елементи опозиційності»...

Висновок перший - ох, рано «списували» «нудисти», «есдеки» й «тундрівці» з числа поважних конкурентів партію, над іміджем якої працюють такі висококласні й вельми прагматичні професіонали, як В’ячеслав Піховшек та Зиновій Кулик.

Але за тим іде й другий, напевно, ще важливіший: Банкова грубо й безжально розтоптала мрії ющенків, тигіпків, медведчуків про те, що їхнім проектам буде запалено «зелене світло» на виборах-2002, а відтак хтось із них отримає легальний статус «наступника-2004». Звичайно, «зелене світло» й адмінресурс будуть - але в дозованих межах, щоб ніхто не міг стати надто вже потужним, надто самодостатнім, щоб і не думав про такі дурниці, як «наступництво».

То чи не значить це, що Банкова вже твердо вирішила: «наступиком-2004» буде сам Леонід Кучма?

додано: 01-11-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1004627102.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua