першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: НАД МОГИЛОЮ сл. пам. МИХАЙЛА ЧИГРИНА

додано: 08-11-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1005225540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сірим шурком відлітають журавлі кличуть Кру! Кру! Кру!

Стоїмо над свіжою могилою сл. пам. Михайла Чигрина, одного з творців історії українського поселення в Австралії.

Покійний разом з своїми співпрацівникам напевно мали уяву, про українську спільноту, яка би хоч трошки виповнила цю духовну потребу єднатися з рідною батьківщиною Україною.

Над тим він працював та формував різні частини спільноти, які творила мозаїку яку ми сьогодні знаємо, як українська спільнота Австралії.

Сьогодні, він напевно стоїть перед своїм Творцем та відповідає словами –“Господь Ти дав мені таланти , я їх помножив!

Я був вірним сином своєї церкви, свого Українського Народу та корисним членом своєї придбаної батьківщини Австралії.”

Управа Союзу Українських Організацій Австралії, прощає покійного Михайла та дякує йому за його довголітню працю в різних галузях нашого зорганізованого життя.

Він залишив по собі свій знак, свою печатку, які повинні служити іншим як дорогoвкази в релігійному, суспільно громадському та політичному житті.

Прощаємо віддану, примірну та працьовиту людину та молимося до Всевишнього, щоб був милосердний та прийняв його в царство небесне.

Управа СУОА висловлює найглибші співчуття дружині Марійці Галабурді - Чигрин, найближчим подругам та друзям та зорганізованій спільноті в Новому Південному Вейлсі та по цілій Австралії та на рідних землях!

Вічна Йому Память!

За управу СУОА

Стефан Романів ОАМ
Голова

додано: 08-11-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1005225540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua