першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Андрій ВОЛИНЕЦЬ: “СЛУХАЧІВ ТРЕТЬОГО КАНАЛУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДІОКОМ

додано: 15-11-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1005832680.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Трапилося це одразу після того, як ведучий культурологічної програми “Ярославів Вал” письменник Ярослав Орос запросив подискутувати у прямому ефірі на тему “Жовтневий переворот і Україна” народного депутата України, голову Української Народної Партії “СОБОР” Анатолія Матвієнка, відомого критичними оцінками дій органів державної влади.

Передача вийшла цікавою. Близько десятка слухачів з різних куточків України додзвонилися до студії і поставили хвилюючі їх питання учасникам прямого ефіру.

Але як виявилося, Анатолій Матвієнко належить до так званого негласного переліку осіб, виступи яких на Українському радіо небажані.

Чиновники радіоканалу у делікатній формі висловили ведучому програми Ярославу Оросу своє невдоволення його ініціативою, і, аби більше нікому з радіожурналістів не заманулося запросити на радіо людину з “чорного списку”, прямий ефір було терміново зліквідовано. Відтепер навіть на третьому мистецькому каналі Національної радіокомпанії усі передачі записуються на плівку, редагуються, монтуються. Але хто сказав, що цензура посилилася?

додано: 15-11-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1005832680.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua