першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Лист Юрія Шухевича до з"їзду УНА-УНСО.

додано: 19-11-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1006190145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні члени Проводу УНА-УНСО!

Ви скликаєте з’їзд Української Національної Асамблеї у складну для Організації хвилину: за антипрезидентські виступи ув’язнено 16 членів УНА-УНСО, серед яких голова Проводу Андрій Шкіль та член Проводу Руслан Зайченко. І якраз зараз ви чомусь думаєте не про те, як підтримати ув’язнених, а фактично хочете відмежуватися від них. Мало того, ви хочете змінити саму суть Організації. Замість бойової опозиційної сили, ви хочете бачити ще одну, покірну владі Президента, партійку. При цьому ви не враховуєте того, що подібна зміна в ідеології Організації неодмінно призведе до занепаду, а згодом –до зникнення з політично арени. Саме цього і прагне сьогоднішня антиукраїнська влада.

Даючи згоду на повернення в лави Організації та на участь у її Політичній Раді, я мав на увазі, що остання стане консультативним органом, який вироблятиме та рекомендуватиме Проводу ту, чи іншу стратегію. Що ж до Проводу, то він мав би залишитись у тому самому склад , яким він був до 9 березня ц.р., з можливим доповненням двох-трьох осіб. Натомість, виключення зі складу Проводу тих, хто зараз перебуває у в’язниці, є не чим іншим, як зрадою своїх товаришів.

Недопустимим є також ігнорування їхньої думки на процеси, які відбуваються в Організації.

Виходячи з вище сказаного, я не бачу можливості прийняти вашої пропозиції про повернення в ряди Організації і моєї участі в праці Політичної Ради. Я вимагаю від Проводу УНА перенесення з‘їзду Організації на пізніший час, хоча б на кілька тижнів, з попереднім обговоренням і погодженням з усією Організацією тих питань, які будуть внесені в порядок денний з’їзду.

У іншому випадку передбачаю, що з’їзд буде неконструктивним. Також не хочу прикладати рук до руйнації тої Організації, одним з п’яти засновників якої я був.

Слава нації !


24.10.2001 р.
Юрій Шухевич

додано: 19-11-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1006190145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua