першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Людмила Кучеренко (президент Полтавського медіа-клуба): “АКАДЕМІ

додано: 20-11-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1006253769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відсутність доступу до центральних українських ЗМІ змушує представників опозиційних партій частіше бувати в регіонах, щоб особисто доносити свої ідеї, роз'ясняти позицію з різних питань і до місцевої громадськості, і до прес-корпуса.

16 листопада ряд таких зустрічей провели на Полтавщині народні депутати Анатолій Матвієнко, Костянтин Ситник і Володимир Левцун, що представляють партії, які увійшли до виборчого блоку Юлії Тимошенко.

Це, очевидно, і спричинило те, що вченому зі світовим ім'ям, академіку Костянтинові Ситнику (вперше в його житті!) було відмовлено у зарані узгодженій зустрічі з студентами природного факультету Полтавського педуніверситету. Ініціатори цього ганебного факту, імовірніше всього, сидять у головному адмінбудинку.

Про це парламентарії повідомили на прес-конференції у Полтаві. Вони також засудили рішення Верховної Ради України про ратифікацію «газових» угод, згідно яким борги за несанкціонований добір російського газу «Нафтогазом України» перекладений на плечі держави, а значить, усіх жителів України, а газотранспортні системи України можуть зрештою опинитися у власності іноземного капіталу.

На думку народних депутатів, прихована донедавна угода про заборону виробництва в Україні компакт-дисків, підписана Президентом України Л.Кучмою і тодішнім президентом США Біллом Клінтоном, відрізає Україну від нових технологій. З 6 заводів зараз в Україні працює тільки один ( його директор - син В.Масола). Лідер партії «Собор» Анатолій Матвієнко покритикував «безкорисливе» надання США повітряних коридорів України, тоді як Пакистану за таку ж послугу американці простили 13-ть мільярдів доларів боргу. Володимир Левцун навів незаперечні докази того, як неукраїнська по сутності влада під рефрен про захист вітчизняного виробника насправді його знищує. Досить згадати, що майже 100 мільйонів гривень, виділених з бюджету Полтавської області на інвентар для шкіл, лікарень і соціальної сфери були використані для закупівлі за межами Полтавщини й України. Тому що замість тендера на початку року, проводили «тендерчики». Тому Володимир Іванович на колегії Полтавської облдержадміністрації, що розглядала питання про підтримку малого і середнього бізнесу, уніс пропозицію визнати цю роботу незадовільною. Губить місцевого виробника, вважає В.Левцун, і грабіжницька кредитно-фінансова політика держави, тому що не може економіка розвиватися при 30%-й кредитній банківській ставці (для порівняння, у Польщі – 12-15%)». У побудованому два роки тому в Полтаві помпезному будинку банку «Україна» тільки устаткування їдальні-ресторану коштує 200 тисяч доларів. Відкіля ці гроші? Банківська ставка...

Анатолій Матвієнко переконаний, що головне лихо України – «чиновники, що розглядають владу не як велику відповідальність, а як величезне корито», «влада сірості і неукраїнства». Протистояти цьому можуть тільки політики-патріоти нової генерації.

Не обійшли народні депутати і такі гострі теми як свобода слова в Україні, прийняття Земельного кодексу і використання адмінресурсу під час виборів. А оскільки політика в Україні усе більше персоніфікується, цікаво було почути думку А.Матвієнка стосовно того, що ще один пропрезидентський виборчий блок – «За Їжу» - очолив голова Адміністрації Президента України Володимир Литвин:

- Литвин – не публічний політик. Його новий статус – нелогічний з погляду політичної практики: він же не очолював і не був членом жодної з партій, що увійшли до блоку «За єдину Україну!». Я вважаю, що наш президент – академік клонування. І в кожному пропрезидентському блоці він ставить свою людину, яка буде ділити адмінресурс. Тобто, чесними виборами, які обіцяє Кучма, і не пахне. Але в результаті занадто багатокрокової комбінації адмінресурс може зійти на ні.

додано: 20-11-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1006253769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua