першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Мартинюк: Країна , котра вдає що спить.

додано: 11-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008028673.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На Майданні Незалежності зараз майже безлюдно. Свіжий сніг, із своєю властивістю робити все брудне чистим і прекрасним, акуратно вкрив весь майдан з всіма його архітектурними шедеврами і прикрасами. Прихильники, прохожі і просто зіваки покинули Майдан, стараючись не прогавити останні поїзди метро…

Лише під колоною монумента Незалежності видніться палатки , встановлені сьогодні молодими людьми, які протестують проти утримання в Україні новітніх політвязнів. Намети і колонада в основі монументу оплутані колючим дротом. Таке собі нагадування, що під респектабельним фасадом нібито незалежної держави ховаються стара табірна система часів комунізму.

Учасників акції також майже не видно – вони після нервового напруженого дня поховалися у палатки, намагаючись там трохи зігрітися. Тільки поодинокі чергові проходять час від час навколо палаток. . Всі хочуть спати. Однак не сплять. Не спить влада, яка поки що не знає що робити з цією черговою наметовою акцією – задушити в зародку, чи чекати поки вона сама видихнеться. Вдають що сплять політики, які ще також не вирішили, як їм слід з цього взяти свої політичні дивіденди. Не сплять політики провладні – їм треба порадитися із своїми московським іміджмейкерами, а ті розійшлися пиячити по нічних клубах Києва. Не сплять політики опозиційні – вони вирішують що краще –приєднатися до учасників акції, чи оголосити їх провокаторами. Не сплять редактори телеканалів, які ще також ще не вирішили – показувати цю акцію у своїх новинах, чи ні.

Десь не спить обиватель, підраховуючи суму, за яку він би погодився мерзнути у палатці, не сплять міліціонери поодаль від палаток, їм наказали бути пильними і перебувати напоготові - а може дадуть все таки команду валити намети і забирати учасників у міліційські авта.

Вся велика країна вдає що спить, хоча насправді вона спостерігає, вагається і вирішує. Адже всі знають що в Україні є політвязні які абсолютно не винні, а бо їхня вина в сотні раз менш тих покараннь, які вони вже зазнали ще не дочекавшись навіть суду.Їй країні треба нарешті вирішити чи зважати на тих молодих людей у наметах, чи назвати їх дурнями і далі робити вигляд що нічого поганого в ній (в країні) не діється. А може все таки дурний той хто такий вигляд робить і надіється що несправедливість до нього ніколи не добереться?

Країна вдає що спить.

додано: 11-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008028673.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua