першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Папа Карло: До подій у Верховній Раді : “Буратіно так довго дрочив..."

додано: 14-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008350202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

А все через оту малу Мальвіну-сучку. Не дала. Пручалася і заїхала своїм маленьким черевичком прямо по… дев’яти мільярдах. Відскочили у бюджет. Гарні, чисті, миті. Було дуже боляче... А той сумний П’єро, її кореш… Сумний-сумний, а як Мальвіна тлумила по найболючішому, то він, гад, тримав, щоб нещасний Буратіно не дуже пручався. А тепер із засади вискочив отой дикий різномастий ВРпрайд. 234 пари щелеп. І кожен хоче. Дай! Не нагодував і… “Жадность есдека згубила». Голод не тітка. СДкагал не встиг навіть гикнути. От і сталося. Відгоріло.
Висновок: якщо Ви Буратіно багатєнькій і скупий – під час автоінтимності тримайте в лівій руці не мікрохвон, а вогнегасник. Не надійся на шаровий дощ! Шара час од часу стає квадратна. І не хоче котитися.
З іншого боку, нічого страшного не сталося! Рану ексАртамон залиже! На Полі Чудес засіяно! Нитки від Ляльок-маріонеток з театру «Україна» ще в руках! М’ячі подарували усім! Карабас-Барабас куплений з Патрохами! Правда Патрохи можуть до Фруктів перекинутися… (А ми їх на військову перепідготовку, у Таращанський полк…)

Хто міг подумати, що Велика Любов до Золотого Ключика затьмарила все! І навіть закони фізики. Особливо там, де про Тертя. Тертя різне буває, міжфракційне, міжпартійне, притирання до западенців і т.д. Коли труться два тіла, то не знати, котре з них займеться перше. Тут і ФЕП з пархатим Базіліо не вгадає. І взагалі, вогнегасник у кишені - для політика річ необхідна. А от, що робити коли тебе «гасять»…

додано: 14-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008350202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua