першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УБК: НЕ ВІДДАМО ГОЛОСИ КУЧМІСТАМ!

додано: 17-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008615557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Це звернення до громадян України від імені Громадянського комітету захисту Конституції України “За Україну без Кучми” було зачитано 15 грудня 2001 року на майдані Незалежності під час проведення мітингу, присвяченому річниці початку акції “Україна без Кучми!”


Шановні співвітчизники!

Рік тому ми встановили намети в центрі української столиці і розпочали акцію “Україна без Кучми!” З вашою підтримкою ми змогли захистити Конституцію, змістити кривавих жандармів режиму, розширити територію свободи слова. Але головного – змінити систему влади та усунути від неї Кучму – ми не змогли. Виявилося, що Кучма не здатен розкаятися за всі аморальні і злочині дії, оприлюднені за допомогою майора Мельниченка. Виявилося, що він не здатен врятувати авторитет України і самостійно піти у відставку. Кучма ще раз продемонстрував, що він не зупиниться ні перед чим, аби й далі узурповувати владу.

Верховна Рада України прийняла ряд законів, що дозволяють розпочати процедуру імпічменту президента. Однак Кучма наклав на ці закони вето, цим самим ще раз підтвердивши свою причетність до злочинів перед Україною. Достатньої кількості депутатів для подолання вето в цьому парламенті – немає.

Саме тому ми закликаємо громадян України підтримати на виборах представників опозиції, які втілять у життя вимоги нашої акції. Ми не нав’язуємо вам, за кого голосувати: за Олександра Мороза, за Юлію Тимошенко, за Тараса Чорновола. Вибирати вам, але якщо вам не байдужа думка тих, хто мерз в наметах за правду, за кращу долю для всіх –

НЕ ВІДДАЙТЕ ГОЛОСИ КУЧМІСТАМ!

додано: 17-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008615557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua