першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МНК: Що робить СДПУ(о) на Львівщині?

додано: 21-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008950326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Серед громадськості Львівщини все більше поширюється інформація про фактичне злиття обласної державної податкової адміністрації та її районних і міських інспекцій з обласною, районними та міськими організаціями СДПУ(о). Народний депутат Ярослав Кендзьор заявив про це відкрито в ЗМІ. СДПУ(о) подала в суд і виграла справу. Проте характер розгляду цієї справи та поспішність винесення судового рішення змушує громадськість сумніватися у його об'єктивності.

Серед силових відомств податкова адміністрація займає ключове місце. Це орган, з яким громадяни стикаються постійно, а не лише у випадку звернення чи скоєння правопорушення. Неприпустимим є стан, щоби структура, яка збирає податки з громадян для громадян, володіє величезними силовими повноваженнями опинилася у частковій підпорядкованості окремої політичної партії. Такі дії є протизаконними, дестабілізуючими, стримують розвиток економіки, легалізацію капіталів, сприяють відтоку інвестицій, зростанню корупції та злочинності загалом.
Зрозумілою є необхідність громадського контролю за цією структурою, недопущення її підпорядкування окремим партіям чи політично-фінансовим групам. Платник податків повинен знати, як використовуються стягнені з нього гроші, а чиновник податкової адміністрації - розуміти, що він живе за кошти платника податків.

Ці обставини спонукали Львівське представництво Центру Національного Відродження ім. С. Бандери зініціювати проведення наприкінці грудня громадських слухань "Діяльність СДПУ(о) у Львівській області". 18 грудня відбулася прес-конференція за участю Юрія Антоняка (Львівське представництво Центру Національного Відродження ім. С.Бандери), Юлія Хвещука (голова Львівської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу) та Андрія Соколова (голова Комітету захисту прав громадян). Журналістів було поінформовано про проведення слухань.

Організацією слухань займаються МНК та Комітет захисту прав громадян. Громадські слухання повинні визначитися з правдивістю чи неправдивістю інформації про порушення з боку СДПУ(о) та чиновників ДПА Конституції та законодавства України. А саме: статей Конституції № 15, 19, 24, 36, 37, 38, 71. Також буде розглянуте питання про дотримання СДПУ(о) 71 статті Конституції та статей № 4 та 6 Закону України "Про політичні партії".

Результати слухань будуть оприлюднені. У випадку підтвердження інформації про наявність протиправних дій з боку партії та чиновників податкової адміністрації слухання вимагатимуть заборони СДПУ(о) згідно статті №19 та притягнення до відповідальності посадових осіб згідно статті №22 Закону України "Про політичні партії”. Буде здійснено апеляцію згідно Конституції до уряду України, суду, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, у міжнародні правозахисні органи (згідно Статті 55 Конституції України).

Людей, які володіють інформацією про порушення СДПУ(о) чи її окремими членами законодавства України, просимо подавати її для оприлюднення на громадських слуханнях (у випадку Вашого наполягання може зберігатися конфіденційність особи).

79054, м. Львів, а/с № 574
е-mail: mnk_lviv@ukr.net
Секретаріат ЛОО МНК

додано: 21-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008950326.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua