першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодіжний Б’ЮТі- штаб: Міліція – «свято», яке завжди з нами

додано: 21-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008950627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Ми не читали Нового Кримінального Кодексу» - чесно зізнавалися деякі міліціонери, які підходили до учасників акції «Міліція – «свято», яке завжди з нами». Головна причина називалась банальна: відсутність коштів на закупівлю необхідної літератури. Тож подарунок від Молодіжного штабу Блоку Юлії Тимошенко – брошури нового Кримінального Кодексу приймали з вдячністю. Шкода, лише, що Кодексів вистачило не всім. Решті міліціянтів довелось обмежитись календариком з фоторафією лідера блоку.

20 грудня, в Києві біля Палацу «Україна» відбулася молодіжна акція в якій взяли участь активісти молодіжних організацій, перехожі і, власне, самі винуватці свята. Гаслами акції були: «Мєнти – надія Батьківщини», «Захистимо міліцію від корупції та непрофесіоналізму», «Всі анекдоти про мєнтів – неправда!».

Метою акції було привітати співробітників МВС з їх професійним святом в нетривіальній формі. «Б’ЮТі-привітання» супроводжувалося окрім роздачі подарунків, дружніми вигуками та святковими піснями.

Представники опозиції частіше ніж інші законослухняні громадяни мають справу з міліцією і тому, краще знайомі з її проблемами: непрофесіоналізмом, перевищенням повноважень, правовою безграмотністю та корупцією. Показовими є результати соцологічних опитувань, в яких міліція посідає «почесне» останнє місце за рівнем довіри населення серед усіх державних інституцій.

Проходячи повз учасників пікету, деякі високі міліцейські чини не приховували ностальгії за «добрими старими часами», коли опозиційні акції були теоретично неможливі і бідкалися: «Раньше за такоє ми б вас «кончілі!». Але чи варто звинувачувати міліцію у нездатності пристосуватися до нових демократичних умов, якщо ці умови так і не створені.
Аналогічні акції провели Молодіжні штаби у Запоріжжі, Хмельницькому та Кременчузі.

P.S. Харківська міліція не забажала отримувати поздоровлення від місцевого Молодіжного Б’ЮТі-ШТАБУ і подала на поздоровлювачів до суду


Додаткова інформація за тел. (044)295-77-27
З усіх питань звертайтесь: beautyclub@bigmir.net

додано: 21-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008950627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua