першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майдан-Інформ: Тейпгейп отримує продовження.

додано: 21-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008957061.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні у Верховній Раді тема прослуховування кабінету президента Кучми майора Мельниченка знову зайняла чільне місце. Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування справи Георгія Гонгадзе та інших резонансних справ Олександр Жир заявив з парламентської трибуни, що комісія прийшла до висновку, що аудіозаписи розмов щодо побиття народного депутата Олександра Єльяшкевича і помічника народного депутата Сергія Головатого Олексія Подольського, не є монтажем.

На думку О. Жира остаточну крапку в цьому питанні має поставити експертиза Ради Європи, яка має бути здійснена у відповідності до вимог українського законодавства, Міжнародної організації комп`ютерних доказів та за участю експертів Ради Європи, оскільки сподівань на генеральну прокуратуру немає

Саме тому, на переконання членів тимчасової слідчої комісії, парламент повинен передбачити окремим пунктом в держбюджеті на наступний рік кошти в обсязі 500 тис. грн., які нададуть змогу провести експертизу цих аудіозаписів та зупинити значно більші витрати, які несе держава внаслідок "касетного скандалу"

Тимчасова слідча комісія прийшла до висновку, що життю та здоров`ю народного депутата Олександра Єльяшкевича існує серйозна загроза, яка посилилась після призначення колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка головою Херсонської облдержадміністрації.

Народний депутат Григорій Омельченко заявив, що експертиза оригіналів плівок майора Мельниченка, проведена у США, підтвердила, що вони справжні і звернувся до депутатів з пропозицією надіслати клопотання до Ради Європи щодо створення Міжнародної комісії з розслідування вбивства Гонгадзе.

Торкнувшись загибелі голови Народного руху України В’ячеслава Чорновола та замаху на голову Прогресивної соціалістичної партії України Наталію Вітренко, Олександр Жир зазначив, що у цих двох випадках багато спільного, зауваживши, що, займаючись розслідуванням вибуху в Кривому Розі, отримував інформацію про наявність так званих "ескадронів смерті", яка пізніше підтвердилась в записах майора.

Верховна Рада 160 голосами (для прийняття рішення з цього питання потрібно 150 голосів) підтримала депутатський запит народних депутатів Григорія Омельченка і Анатолія Єрмака до генеральної прокуратури України з вимогою перевірити інформацію про причетність секретаря Ради національної безпеки і оборони України Євгена Марчука, колишнього голови Служби безпеки України Леоніда Деркача і народного депутата України Андрія Деркача до незаконної торгівлі зброєю.

Також 176 голосами парламент підтримав запит цих депутатів до голови Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова з вимогою з’ясувати обставини незаконного відкриття валютних рахунків за кордоном народними депутатами України Ігорем Бакаєм, Олександром Волковим, Павлом Рябикіним, Костянтином Жеваго і повернення незаконно вивезених коштів в Україну.

додано: 21-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1008957061.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua