першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ігор СТОЛЯРОВ: Громадянину Польщі Олександру Орлову заборонено в’їзд в Україну

додано: 24-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009189733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У громадянина Польщі Олександра Орлова тривають проблеми. Його тривалий час переслідували працівники правоохоронних органів Одеси. У Заявах на адресу Президентів Польщі та України Він писав про те, як йому, під час чергового затримання працівниками правоохоронних органів, підкинули наркотики і на цій підставі порушили кримінальну справу, що розглядається нині у Жовтневому районному суді Одеси.

А останнє судове засідання у його справі в Одесі взагалі проведено без належної присутності адвокатів Орлова. Але що суду до цього? Протести і на цей раз результатів не мали... До Києва було спрямовано телеграми з викладом подій навколо “фабрикованого процесу”.

Олександра Орлова прийнято, до речі, до лав Української Партії Правозахисту. Серед його захисників на суді є відома в Одесі право захисниця Алла Користовська.

Цими днями Олександра Орлов виїхав за кордон у справах правозахисту, збирання матеріалів про корупційні дії деяких олігархів які займають міцні позиції в Одесі.

Коли літак з Будапешту прибув на літовище і Олександр Орлов намагався пройти прикордонний контроль – його зупинили. Вже пізніше громадянину Польщі повідомили, що йому заборонено в’їзд в Україну.

За словами Орлова : “причин заборони йому не повідомили. Повернули літаком у зворотньому напрямку до Будапешту”.

Цими днями Він має оприлюднили заяву протесту, яку поширить через засоби масової інформації.

Ігор Столяров
Одеса

додано: 24-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009189733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua