першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

BBC: Бі-Бі-Сі обурена діями української влади щодо радіо «Континент»

додано: 25-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009296031.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

www.ukr.for-ua.com

Всесвітня Служба Бі-Бі-Сі виступила із заявою щодо остаточного позбавлення київської радіостанції Радіо "Континент" ліцензії на мовлення і видачі ліцензії на цю частоту іншій компанії. «Процес отримання ліцензії, крізь який довелося пройти Радіо «Континент», був безладним та упередженим. Важко не дійти висновку, що рішення було політично вмотивованим. Схоже на те, що з самого початку влада вирішили позбавити Радіо «Континент» ліцензії на мовлення, а згодом приклала максимальних зусиль для виправдання цього рішення», зазначається в заяві. Бі-Бі-Сі обіцяє й надалі підіймати питання упередженого ставлення до свого партнера на різноманітних міжнародних форумах.

Бі-Бі-Сі також зазначає, що Радіо "Континент" позбавили ліцензії в той час, коли в арбітражному суді тривав розгляд апеляційної скарги радіостанції на попереднє рішення Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Українська служба Бі-Бі-Сі наводить повний текст заяви:


Заява всесвітньої служби Бі-Бі-Сі

Радіо «Континент»

Сьогодні влада України відкликала ліцензію на мовлення київській FM-радіостанції Радіо Континент, яка ретранслює програми Української Служби Бі-Бі-Сі у Києві, видавши ліцензію на мовлення на цій частоті іншій компанії. Вдавшись до такого кроку, Національна Рада України з питань телерадіомовлення фактично порушила власну обіцянку не втручатися в процес розгляду апеляційної скарги, поданої Радіо Континент до арбітражного суду в Україні. Зараз Радіо Континент - одній із найкращих FM-радіостанцій України - загрожує закриття та втрата майна.

Процес отримання ліцензії, крізь який довелося пройти Радіо «Континент», був безладним та упередженим. Важко не дійти висновку, що рішення було політично мотивованим. Схоже на те, що від самого початку влада вирішила позбавити Радіо «Континент» ліцензії на мовлення, а згодом приклала максимальних зусиль для виправдання цього рішення. Національна Рада та її голова Борис Холод навіть знехтували рекомендаціями власної експертної комісії, члени якої одностайно називали Радіо «Континент» найкращим претендентом на частоту мовлення, про яку йдеться.

Бі-Бі-Сі глибоко жалкує з приводу рішення української влади, вважаючи, що вона не змінить на краще погану репутацію України у сфері свободи преси. Радіо «Континент» повинно мати право на правове оскарження цього рішення як в українських, так і європейських органах судочинства. Зі свого боку, Бі-Бі-Сі і далі буде підіймати проблему упередженого ставлення до Радіо «Континент» на різних міжнародних форумах.

додано: 25-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009296031.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua