першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МАЙДАН: Новорічні вітання!

додано: 31-12-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009772891.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні читачі Майдану!

Дорогі брати, сестри, друзі й вороги!

Минає рік, з того часу як ми з вами тут, на "Майдані".

Минулий почався з нечувного за всі десять років незалежної України протистояння суспільства та влади. Фактично, ми зустріли минулий рік у стані війни з режимом. Ми сподівалися, що переможемо і переможемо швидко. Але режим встояв. І перейшов у контрнаступ - на нас і на молоду ще українську демократію. Однак і ми встояли. Ми зміцніли. Ми віримо у щасливу долю України і будемо за неї боротися, аж поки не переможемо!

Ми раді, що ви приходите на "Майдан", ми вдячні вам за підтримку. Ми раді й тим, хто не поділяє наших думок, хто не підтримує нашої боротьби, але все одно приходить.

Хай нам всім щастить у Новому році! Дай Боже нам всім сили та мужності, щоб жити та перемагати! Боже храни Україну!

На нас усіх чекають нелегкі випробування. Вибори, що відбудуться 31 березня, стануть або несподіванкою, або будуть обернуті владою на фарс. Але попри всі намагання влади, громадянський спротив в Україні буде міцнішати, буде охоплювати все ширші верстви нашого народу.

Ми чекаємо на вас наступного року. Читайте "Майдан", тримайте руку на пульсі громадянського спротиву, а ми зробимо так, щоб вам було цікаво, як завжди.

Поздоровляємо вас з Новим 2002 роком! Бажаємо вам щастя й здоров"я, успіхів в роботі, миру й злагоди в родині. Хай Новий рік принесе вам радість!

Адмін-група Майдану

додано: 31-12-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1009772891.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua