першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Анатолій Авдєєв: Україна щороку отримує нових …героїв СРСР !

додано: 03-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1010080682.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Україна може отримувати нових …героїв Радянського Союзу


Одного разу "допитлива" Україна, в бажанні "нарити" компромату на передодні президентських виборів, шукала "геройські укази" Верховної Ради СРСР на "зірочку", що "колись" впала на груди одного з кандидатів, і не знайшла...
Але відгадка полягає в тому, що беручи лопату до рук, треба знати, де копати. А копати треба в … Москві

На свята ми часто бачимо певний прошарок нашого суспільства в орденах та медалях. Здебільшого це ветерани війни та праці, а хтось вважає, що це фронтовики. Дехто починає приглядатися до колодочок(хто в цьому тямить) та медалей. Тут вимальовується картина, що майже у 90 % цього контингенту медалі носять “ювілейний” характер, тобто не бойові. Все це звичайно не бутафорія, але справа має вже не той “блиск”, не бойовий.
Нещодавно самому довелося побачити медалі, ювілейні дати на яких говорили про те, що вони з'явилися після 1991 року, тобто після розпаду СРСР. Виявляється, що дехто з ветеранів отримує ці нові “цікаві” медалі.
В переліку цього сорту нагород вже більше десяти. Серед них ордени Сталіна та “Захиснику Рад”. Всі ці нагороди засновані в 1994-2000 роках ! Зробила цю "гарну" справу “Постійна Президія З'їзду Народних Депутатів СРСР”, яку очолює Сажи Умалатова, за сумісництвом голова російської партії миру і єдності. Ця “постійна президія…” і нагороджує згаданими вище медалями та орденами. Але виявляться цей “діючий орган неіснуючої держави” на додаток ще й нагороджує і всім іншим, що складає 21 орден та 61 медаль СРСР. Якщо читач не второпав, то розкладаю по поличках – можливе прямо сьогодні нагородження любим орденом чи медаллю СРСР, включно з присвоєнням звання Героя Радянського Союзу та Героя Соціалістичної Праці.
З 1994 року в Україні існує “свіжий московський завоз ”. От де криється проста розгадка “загадкових героїв", на яких не спромоглися віднайти Укази Президії Верховної Ради СРСР. Відкрилася нова площина в житті тих, хто гордо носить ордени та медалі СРСР. Так і хочеться, коли потрапляють нагороди на очі, вигукнути: “Товарищи, предъявите документы для проверки!"
Все написане вище не вигадка! Взагалі подібні діяння в РФ заборонені Постановою № 442 від 2.03 1994 року, але все це існує в реальному житті, бо є багато хороших постанов, які не діють і не виконуються.

додано: 03-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1010080682.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua