першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Анатолій Авдєєв: Кіровоградські освітяни - резерв адмінресурсу ? Чийого ?

додано: 08-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1010488997.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кіровоградські освітяни - резерв адмінресурсу ? Чийого ?

Не встигли вгамуватися в Кіровограді пристрасті після першого всеукраїнського перепису, як в слід за переписчиками ринувся другий натовп "переписчиків"-освітян з дуже цікавими запитаннями

Серед освітян повелося вже за правило на початку вересня проводити "перепис мікрорайону", а зараз півроку назад акцію назвали - операція "Урок". Та цього разу акція "Урок" почала проводитись перед та на початку виборчої кампанії. Співпадіння можна було вважати випадковим, якби не низка дивних обставин.
При проведенні подібних заходів завжди наголошується про те, що кінцевою метою імпровізованого регулярного перепису є виявлення дітей неохоплених навчанням, профілактика правопорушень та бродяжництва серед підлітків. Але крім згаданої категорії переписувалися на додаток і всі інші члени родини(!). В полі зору такого перепису завжди були діти та юнацтво до 16 років, що навчається в середніх навчальних закладах., але зараз картина інша. В наказах по школах міста Кіровограда вказано три пункти відомостей, які необхідно зібрати, і в третьому наголошено: "Обов'язково включати підлітків, які навчаються в вищих навчальних закладах, яким не виповнилося на 1.09.2001 року 18 років". Саме ця категорія громадян України(а ні в якому разі не підлітків) в період з 1 вересня 2001 року по 31 березня 2002 року стає виборцями. Серед інших дивних питань, яким здивувалися освітяни - вимога вказувати стать дитини(а чому не викликає сумніву стать переписуваних батьків ?) та рідну мову дитини.
Питання рідної мови для українця (за прізвищем, бо в паспорті зараз це не вказується), члена КПУ, депутата міської ради, начальника міського управління освіти пана Приліпка хвилює до такої межі, що він навіть зробив депутатський запит, що до вживання російської мови в статусі державної чи офіційної в місті Кіровограді. "В чиїх руках у нас українська освіта?" з розпачем запитав один із "переписуваних" батьків у кореспондента "Політичної України".
Образливим є ще те, що на впровадження мови сусідньої держави недолугі хохли, що ворочають язиком, володіючи суржиком замість мови, збираються витрачати гроші українського платника податків. Чи можливе подібне в Росії, не кажучи вже про Туреччину чи Італію ?
Повертаючись до подібного "здобуття данних" важко зрозуміти, хто насправді вирішив їх збирати після двонедільної перерви? Чий адмінресурс? Звертає на себе увагу, що інформація, яка збирається рішенням Конституційного суду України визнана конфіденційною, і по якому праву для її здобуття без відповідних повноважень та посвідчень особи посилать стукати в кожні двері низькооплачуваних освітян, що ходять під загрозою втратити і таку роботу. Чия це гра і хто пересуває фігури на "політичній шахівниці"? На кого працює друга хвиля переписчиків і кому щоразу потрібен детальний перепис "батьків з дітьми"? Хто потім влаштовує безпритульних, годує "голодних бродяжок" та знедолених? Мабуть просто постійний контроль за електоральними показниками, щоб на випадок чого доводити "своє", оперуючи власними достовірними базами даних.

Анатолій Авдєєв, "Політична Україна", www.polit.com.ua

додано: 08-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1010488997.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua