першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Андрій Миселюк: Гліб Павловський – ДІ-ДЖЕЙ останнього касетного скандалу

додано: 15-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011062634.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ющенка і Омельченка записали російські політтехнологи і ця операція обійшлася начебто аж у $22 тисячі гринів. Розмови Ющенка і Омельченка були записані з використанням завезеного з Європи супердорогого обладнання.
Про це заявив член фракції Українського Народного Руху, секретар парламентського Комітету з питань свободи слова і інформації Віталій Шевченко після отримання в понеділок, як він сказав, «конфіденційної інформації про зачистку наслідків ретельно спланованого скандалу» навколо підслуховування телефонних розмов, повідомляє ForUm.
За твердженням народного депутата, записи розмов В. Ющенка та інших відомих політиків напередодні цього скандалу пропонувалися щонайменше двом конкурентам лідера «Нашої України» за солідні суми, але вони відмовилися від цього «товару», не «розпізнавши» в ньому «добротного» компромату. І тоді власники записів різко змінили план, вирішивши тупо профінансувати переказ розголосу розмови В. Ющенка і О. Омельченка.
У пошуках «належного» виконавця довго вагалися. Зрештою, єдиною кандидатурою на цю роль виявився один із лідерів блоку “Народний рух України” Дмитро Понамарчук. В. Шевченко не сумнівається в тому, що “подібним чином Понамарчук ще не раз буде використаний в брудних виборчих технологіях».
Нагадаємо, що після оприлюднення плівок Понамарчука численні ЗМІ назвали вірогідним замовником скандалу СДПУ(о). У відповідь СДПУ(о) виступила із заявою, в якій спростувала припущення про свою причетність до оприлюднення розмови між В. Ющенком і О. Омельченком. «Партія надто негативно відноситься до використання так званих «чорних технологій» у виборчих кампаніях і ніколи не використовувала, не використовує і не буде їх використовувати», говориться в заяві.
У той же час, деякі українські ЗМІ вбачають зв’язок між появою плівок і активним просуванням на виборах СДПУ(о) російським Фондом української політики. Голова Правління ФЕПу Марина Литвинович в листопаді минулого року зізналася українським журналістам: ідеї ФЕПу почнуть реалізовуватися СДПУ(о) після початку передвиборної кампанії. "Ми будемо пропонувати такі методи, які діють", – заявила тоді Литвинович і додала: "ворогам Ющенка я порадила б створити неофіційний сайт екс-прем’єра" для розміщення компрометуючої Ющенка інформації.
Як повідомила тоді Литвинович, «ми консультуємо їх (СДПУ(о). - ForUm) з погляду виборчої кампанії і поточної політичної ситуації. Консультуємо загальних речах, за сценарієм (передвиборної) кампанії". Головним стратегом цієї співпраці, за словами Ливтинович, є голова ФЕПу Гліб Павловський, та й сама співпраця здійснюється на підставі домовленості між першими особами ФЕПу і СДПУ(о).
Як повідомляв тижневик «Дзеркало тижня», крім Фонду ефективної політики в Україні в рамках підготовки деяких партій до наших парламентських виборів також долучилися деякі інші групи російських політтехнологів. Зокрема, тут працює група «ГОСТ» (Юхим Островський) і політтехнолог Петро Щедровицький.

додано: 15-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011062634.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua