першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ігор СТОЛЯРОВ: Про “передвиборчі збочення” влади Одеси

додано: 22-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011728725.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Жовтневому районному суді Одеси нині триває розгляд справи за позовом представників кількох політичних партій, які вважають, що під час підготовки та формування міської виборчої комісії влада порушила чинне законодавство. Представниками позивачів у суді є голова обласного відділення “Блоку Юлії Тимошенко” Федір Нарійчук, Депутат міськради Леопольд Мендельсон та Президент Одеської Правозахисної академії Валерій Кочетов.

До вже поданих суду заяв додалося ще два документи – від партії “Батьківщина” та Одеської Правозахисної Академії. Її автори вважають, що “нині сформована міська виборча комісія не є незалежною і забезпечуватиме прихильність лише до одного з кандидатів на посаду міського голови Одеси – Руслана Боделана”.

Тут є вимоги: залучити до судового процесу представників обласної Ради, визнати дії Руслана Боделана неправомірними і такими що не відповідають чинному законодавству, скасувати рішення Одеської обласної Ради про створення Одеського міськвиборчкому, заборонити міській виборчій комісії здійснювати будь які процесуальні дії до завершення суду.

Президент Одеської Правозахисної академії Валерій Кочетов нагадав судді про те, що всі нормативні документи органів місцевого самоврядування мають видаватися державною українською мовою. Документ оприлюднений на шпальтах газети “Одеський вісник” є російськомовним, і це “обмежило права корінної нації України, мешканців Одеси на розуміння цього повідомлення яке стосується виборчого процесу”.

Валерій Кочетов заявив, що вимагає визнати дії міського голови Одеси неправомірними, а виданий ним нормативний акт, який регламентує терміни та порядок висунення кандидатур до складу міськвиборчкому, таким що не відповідає Законам та порушує Конституцію України.

Тим часом, один з позивачів Федір Нарійчук назвав процес, який триває в Одесі, “традиційним збоченням, яке відбувається в Україні”.

“Ці політичні збоченці, які належать до адміністративного ресурсу, спровокували цей суд.

Така нахабна політика нинішньої влади базується на тому, що все зійде з рук. Вони вважають, що якщо порушувати Закони може верховна влада то і місцеві “царьки” роблять так само.

Це не нова тактика. Міський голова Одеси народжений якраз у колишньому комуністичному оточенні. Його звички залишилися дотепер.

Політичні партії, які залишилися поза складу міської виборчої комісії, мають показати цілому світу, що такі явища які відбуваються в Одесі не повинні мати місце у суспільстві”.

додано: 22-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011728725.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua