першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ігор СТОЛЯРОВ: Юрій Кармазин: “В Одесі вже необхідно оголошувати надзвичайний стан"

додано: 24-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011875740.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Останній вибух в Одесі на вулиці Степова викликав чимало чуток. Не випадково. Схоже, правоохоронні органи не є спроможними контролювати криміногенну ситуацію у причорноморському місті.

За останній час це вже друга надзвичайна подія під час якої жертвами стають правоохоронні органи причетні до справи банди Мар”янчука, яка нині розглядається в Одеському обласному суді. Розгляд справи триває у закритому для преси та громадськості режимі.

Першою жертвою став відомий в Одесі адвокат Василь Мар”янчук. Невідомі дотепер злочинці застрелили його біля власного будинку пострілами у голову... Вбитий відмовився захищати учасників вищезгаданого злочинного угруповання і мав посісти посаду Голови Київського районного суду міста. Не пощастило... Плани не стали реальністю внаслідок передчасної насильницької смерті.

І ось новий замах на людину причетну до багатьох резонансних справ, зокрема до справи Мар”янчука.

Як стало відомо, внаслідок вибуху автомашини “Жигулі” постраждали жінка та працівник прокуратури, який прибув для охорони та супроводу на роботу старшого слідчого прокуратури Одеси Галину Климович.

Правоохоронні органи, серед іншого, розглядають версію спроби замаху чи залякування слідчої, яка розслідує резонансні справи.

Коментуючи останні події в Одесі Голова парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрій Кармазин повідомив, що знає Галину Климович, як “кваліфіковану слідчу, яка постійно, на належному рівні, розслідувала всі злочини. Я знаю, що у неї було багато матеріалів які виходили зі справи Мар”янчука.
Слід добре відпрацювати версію, пов’язану з терактом з метою залякування. Ми ж бачимо, що зараз злочинці в Одесі безкарно вбивають людей і ситуацію лише зміною правоохоронних органів змінити неможливо.

Нажаль, замість проведення розслідування щодо зв’язків та діяльності колишнього керівника Одеської обласної міліції Івана Григоренка, його призначають першим заступником голови обласної держадміністрації. Він йде на підвищення і має у планах обиратися народним депутатом України”.

Юрій Кармазин вважає, що “цей вибух є сигналом для Президента України, для Ради Національної безпеки України щоби звернути увагу до Одеської області, не дати криміналітету далі правити цим регіоном.

Криміналітет під керівництвом всіх цих осіб і далі буде чинити злочинні дії. Це все один ланцюжок.

Досить нагадати недалеке минуле. Замахи на вбивство Едуарда Гурвіца – замовники не виявлені і не покарані, а виконавці при загадкових обставинах виходять на свободу.

Викрадення відомих людей, вбивство Голови обласного арбітражного суду. Жоден із злочинів не є розкритий.
Все це і говорить про те, що не вжито заходів протидії криміналітету.

Дійшло вже до того, що в Одесі вже необхідно оголошувати надзвичайний стан. Це цілком нормально.

Органи Служби Безпеки і МВС повідомили мені про те, що існує загроза життю мені і народному депутату України Едуарду Гурвіцу. То що ж це робиться? Правоохоронці відверто говорять, що не виключаються замахи на життя. Та у якій же ми країні живемо?

Ми ставили питання про необхідність очищення області від криміналітету і будемо далі це робити. Але, без конкретних заходів які вживалися, навіть і Президентом, навести лад силами правоохоронних органів Одеси буде неможливо. Необхідні сили і підтримка всієї держави.

Те, що колись робилося у Криму – необхідно зараз робити в Одеській області. Треба задушити злочинність, бо вона може задавати громадян. Терор вже залякує громадян”.

Стало відомо і те, що вибух автомашини керувався радіо пристроєм. Вибуховий пристрій був наповнений цвяхами, які розлетілися і завдали поранень жінці.

додано: 24-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1011875740.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua