першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мартинюк: Загадкові події в унсовському королівстві.

додано: 29-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012314441.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У вівторок 29 січня частина членів і прихильників УНА-УНСО пікетували Адміністрацію Президента з вимогами звільнити вже майже рік утримуваного під вартою Андрія Шкіля та його товаришів , в той час як недавно обране нове керівництво партії УНА-УНСО пропікетувало американське посольство і провело відповідну прес конференцію.

Як повідомили теперішні керівники УНА-УНСО вони таким чином протестували проти намагання США керувати всім світом взагалі і оголошувати торгові санкції проти України зокрема.

Із запитань журналістів на прес-конференції стало ясно що “антиамериканський” захід УНА-УНСО на відміну від “антипрезидентського” був майже безлюдним і складався з тих самих осіб які пізніше давали прес-конференцію , тобто нового керівництва .

Заступник голови Політради УНА-УНСО Едуард Коваленко повідомив журналістам зокрема і те що США окрім ембарго ще й втручається у внутрішні справи України з метою “вплинути на результат виборів”. Втручання йде через “оплачувані США організації”, до яких залічили “Батьківщину”, “Комітет Виборців України”, комітет “За правду” і навіть морозівську СПУ.

Голова Політради Микола Карпюк пояснив причини несподіваного спалаху антиамериканізму “безкарністю “ політики США з якою воно втручається у справи всього світу і нагальною потребою у зв’язку цим щось робити.

Колишній нардеп Юрій Тима голова Політвиконкому УНА-УНСО, взагалі звинуватив США у розколі УНА-УНСО. Прикладом діяльності цього альтернативного УНА-УНСО було названо сьогоднішнє пікетування Адміністрації Президента. За твердженнями учасників прес-конференції учасники пікетування не є справніми унсовцями, оскільки дехто з них розмовляв російською мовою. В той же час малолюдність “антиамериканського” пікету пояснили участю київських унсовців у святкуванні ювілею героїв Крут. Однак є інша ще й інша інформація , яка полягає в тому що київська організація УНА-УНСО перестала визнавати “нове” керівництво.

Тима представляє зараз єдину уцілілу посаду після “реформування” керівництва УНА-УНСО на останньому, проведеному без ув’язнених керівників та членів проводу, з’їзді УНА-УНСО. На цьому з’їзді було змінено символіку та структуру керівних органів партії, внаслідок чого ув’язнені керівники Шкіль та Зайченко виявилися відстороненими від керування партією.

Микола Карпюк врешті пояснив всім що посада , яку займає Шкіль і раніше була суто представницькою, і зберігається за ним лише до моменту його звільнення. Все теперішнє керівництво дало зрозуміти що боротьба за звільнення своїх ув’язнених однопартійців є неактуальною, оскільки вони і так “скоро будуть звільнені” . Свою заслугу в цьому вони вбачають у допомозі ув’язненим у реєстрації кандидатами у народні депутати.

додано: 29-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012314441.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua