першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Augusto: Сучасні ПiАр технології на Заході

додано: 31-01-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012479884.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як ми всі дуже добре знаємо, в Україні, як і всюди в інших високорозвинутих країнах світу, застосовуються спеціяльні полiтичні технології, для спеціяльних високорозвинутих політиків, серед яких найбільшим і найрозвинутішим є президент Леонід Даніловіч Q-чмо.

В те що непереможна сила цих технологій (Пі(сю)Ар є істиною, бо так кажуть Пі(сю)Арники) були переконані навіть такий авторитетний політик як пан В. Чорновіл та журналіст Г. Гонгадзе.

А вони ж самі були розбити вщент саме за допомогою сучасних політтехнологій!

Зараз багато хто на словах не слухається політтехнологів, але як тільки потрапляє до політтехнологів в руки, як тільки клацають на руках політтехнологічні сталеві пристрої та чемні червонолиці політтехнологи, деликатно відригуючи від випитої політтехнологічної рідини (продукту дистіляції) починають проводить Пі(сю)Арну роботу за допомогою сучасних технологій контактного гіпнозу з акупунктурою... Які там сумніви! Але досить про це, давайте подивимось, як працюють сучасні політехнології в інших високорозвинутих країнах.

Bсі хочуть бути cxожі на Америку, батьківщину рожевих слонів нью-економі,та всі знають, що це Америка створила олігархів за власною подобою:

<i><b>"І сотворила Америка на Свій образ олігархів , і поблагословила їх і сказала до них " Я визволяю вас від химери совісті!""
</b> Л.Д.Q-чмо "Я вірю в політтехнологію!" 1, 27-28</i>

І як би зараз американці не рачкували б, та не звали б наших любих олігархів "гальмом для реформ" та не вигадували дурниць про "неможливість існування вільної преси під контролем олігархів", але загальновідомо, що "мілиє браняться - только тєшаться", як ми всі бачили в відносинах Марчук/Деркач, Ромео/Джульєта, Лейла/Меджнун, американці все і зробили.

Але досить про те, зараз приємне: Як за допомогою адмінресурса президент Гор переміг Буша! А дуже просто: всім заборонили передвиборну агітацію, а Гору дозволили, в Вашінгтоні зареєструвалася нова Республіканська партія на чолі з Джорджем Бушем, Прогресивна Республіканська партія на чолі з Джорджем Бушем, та Демократична Республіканська партія на чолі з Джорджем Бушем.

Директори капіталістичних учбових закладів та інших флагманів імперіалізму заборонили своїм рабам (а в Америці ж взагалі існує рабство, це загальновідомий факт)голосувати за Буша.

А правдиві ЗМІ розкрили очі народу: цей політичний авантюрист Буш... та що казати, всі ще пам'ятають цей триюмф демократії та сучасних технологій. Мешканці деяких районів виклалися на 150% - в останній момент бігом проголосували великими купами бюлетенів (не дарма звичайно, хто розумний був, отримав політтехнологічний лоліпоп), таким чином А. Гор і став президентом!

Тут мене поправляє якийсь розумник, немовби президентом в США зараз Дж. Буш малий i є, що ж, це все - тільки ПіАровський хід, а я все одно правий, бо я людина сільська. От якби замість мого імені стояло "В. Литвин", всі б інакше розмовляли!

додано: 31-01-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012479884.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua