першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ігор Столяров: ХТО ПОВЕДЕ ОДЕСУ У МАЙБУТНЄ? ДУМКИ ГЕОРГІЯ СТОЯНОВА.

додано: 05-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012894489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З одеським журналістом Ігорем Столяровим, з власного бажання, зв’язався колишній одесит, що мешкає нині у США Георгій Стоянов. Він відомий як колишній лідер однієї з кримінальних груп.

Ігор Столяров: Інтерв’ю, яке Ви дали радіо “Свобода” минулого року викликало зацікавлення серед слухачів. За час що минув відбулось багато цікавих подій. Які з них Вам найбільше запам’яталися?

Григорій Стоянов: Перш за все не можу не відзначити той факт, що спроба Андрія Деркача та Олександра Жукова заволодіти підприємством “Ексімнафтопродукт” завершилася повною невдачею.
З сумних подій – триває розкрадання того, що десятиліттями створювали мешканці Одеси. Тут гарним прикладом є Чорноморське морське пароплавство. . За безцінь продано нафтопереробний завод, а Одеський морський торговельний порт використовується для відмивання грошей. Рекреаційна зона, будинки відпочину, санаторій - все продане по знайомству і віддано за ознакою відданості нинішній владі.
Особливе занепокоєння викликає криміногенна ситуація в Одесі. Влада і міліція схоже і далі не роблять спроб розібратися у причинах такого стану справ. Фактом є те, що єдиною реальною силою залякування, знищення і тиску на суспільство є Міністерство внутрішніх справ України. Іншої, четвертої сили немає. Силове протистояння завжди відбувається при відвертій участі силових структур.
Люди в Україні, тим часом, голодують і мерзнуть, живуть без світла у квартирах. До цього вони, як це не жахливо, поступово “звикають”. А ось те що їх вбивають та ґвалтують – до цього ніколи не звикнути...

Ігор Столяров: У чому причина Вашого негативного ставлення до нинішньої влади в Одесі та Україні в цілому?

Григорій Стоянов: Причина – реальне жахливе життя у рідному місті. За чотири минулих роки ситуація значно ускладнилася. Правилом стало залякування одних та подарунки вірним. Ця хвороба може стати традиційною для більшості одеситів і допустити такого стану справ неможливо.
Влада Одеси протиставила себе мешканцям міста. Ідеолог-практик Руслан Боделан не спроможний контролювати ситуацію і утримувати господарство у належному стані. Все знищене.
Тепер про мій підсумок минулого року. Скандал пов’язаний з контрабандою зброї , який зачепив Одесу і порт, керівників регіону, їхнє оточення у бізнесі. Це ганьба для Одеси. Головні “герої” – Олександр Жуков і Андрій Деркач. Жуков, і про це вже є підстави говорити відверто, винен. У іншому випадку італійські правоохоронні органи не заарештували б його і тривалий час не утримували у Туринській в’язниці.
Стало відомо чимало цікавого. Жуков пішов на співпрацю зі слідством. Вже є підстави говорити, що цей скандал відкине Україну на багато років назад і триватиме не один рік.

Ігор Столяров: Цікаво було б почути Ваш коментар з приводу резонансного вбивства відомого в Одесі адвоката Василя Калениченка.

Григорій Стоянов: Василя я знав особисто.
Василь Калениченко захищав Геннадія Бабія, який нині є підсудним. Він був гарною людиною, кваліфікованим адвокатом...
Нажаль, його цікавило і питання особистого збагачення. Йому обіцяли великі гонорари. Заплатили...
Але не це найбільш цікаве. Нещодавно в Одесі вчинено спробу вбивства в готелі “Кемпинськи”. Чому не говорять хто стоїть за цим замахом, чия рука керувала цим злочином?
Вбивство – це трагедія, замах на життя – драма. Австрійський підприємець залишився живим. З надійних джерел лише відомо, що у цій справі проходять ті ж замовники що у інших резонансних. Заарештовані все розповіли слідству, але знову це залишається у таємниці.

Ігор Столяров: Продовжуючи цю тему хотів би повернутися до обговорення діяльності Олександра Жукова та Олександра Ангерта, тих осіб які останнім часом стають героями публікацій у мас медіа.

Григорій Стоянов: Зробіть, будь ласка, офіційний запит до МВС. Скільки вбивств відбулося за час правління Руслана Боделана в Одесі? Вас охопить жах.
Про Олександра Ангерта говорити багато немає підстав. Це людина зміст якої – співпраця з правоохоронними органами. Саме тому Він опинився на свободі за допомогою колишнього керівника обласної міліції Івана Григоренка. Це одна команда.
Високі показники в роботі, нагороди, підвищення по службі, повні кишені грошей – це один бік справи. Підсудні, нещасні жертви з великими грошима на рахунках в банку, горе родин, які втратили чоловіка, сина, брата – це інший бік справи.
Олександр Жуков є фігурою більше колоритною. Він Президент холдингу “Синтез ойл”, Морського транспортного банку. Цей громадянин Росії є і підданим Британії, має бізнес в Україні при сприянні Руслана Боделана та керівника Одеського морського торговельного порту Павлюка.
Не є таємницею знайомство Олександра Жукова та Андрія Деркача. Вони відомі як учасники контрабанди зброї.

Ігор Столяров. Відомо, що нещодавно громадянина Польщі, автора багатьох резонансних статей про ситуацію в Україні Олександра Орлова оголосили в Україні персоною “нон грату”. Це саме за його зацікавлення справою незаконної контрабанди зброєю...

Григорій Стоянов: Так, мені про це відомо з публікацій в пресі. Відомо, що над ним триває суд у Жовтневому районному суді Одеси. Схема підкидання зброї, наркотиків незручним громадянам з метою порушення карної справи – такими були методи роботи МВС в Одесі.
Відомому правозахиснику Орлову підкинули наркотики. Тривають суди. Логічно завершити суд влада не спроможна. І які її подальші дії? Його не впускають в Україну. Хоча, легше заарештувати і тримати у слідчому ізоляторі, адже Орлов порушив підписку про невиїзд. Де ж послідовність? Підкинули наркотики, протримали два роки в країні і не завершили справу. Скільки ще можливо гратися у такі підкидання?
Відомо, що Орлов виїхав за кордон для зустрічей з західними журналістами і не лише. Заборона в”їзду в Україну за політичними мотивами – це дуже важка хвороба яка схожа на стан білої горячки.

Ігор Столяров: Ви розповідаєте про такі речі, які можуть викликати чимало агресії у певних осіб в Одесі.

Григорій Стоянов: Я розповідаю правду. Правда багатьом не до вподоби.

Ігор Столяров: Попереду вибори міського голови Одеси. Вже багато хто оголосив про намір боротися за цю посаду.

Григорій Стоянов: Хочу вірити, хоча нині і не живу і Одесі, що вибори там будуть чесними і демократичними. Підтасовка бюлетенів, судові рішення на зразок Кіровоградського обласного суду мають піти у минуле.
Знаю, що преса в Одесі зараз активно пише про Олексія Костусєва. Друкують його фотографії. У порівнянні з Боделаном, це людина з приємною усмішкою і гармини звичками. У нього гарна мова, він вдало приховує емоції. Без сумніву, у жінок він викличе багато симпатій. Але, слід усвідомити, що обирають у березні не коханця, а мера міста...
Не слід забувати, що у кращі роки життя він присвятив марксистсько-ленінській ідеології, пропаганді та розповсюдженню ідей комунізму. Він тут нічим не відрізняється від режимного ідеолога Руслана Боделана, який не один десяток років вів одеситів у “краще майбутнє”... яке відоме лише йому одному...До якого майбутнього з ним та такими як Він ми прийшли? Гадаю, що відповідь відома всім одеситам... Їм і робити вибір чи хочуть вони знову піти у таке “майбутнє” з Боделаном чи Костусєвим.

додано: 05-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1012894489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua