першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

DonkeyHot: Привид суперпідробників із суперкомп’ютерами, або ЛАПШИЗМ

додано: 08-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013175491.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вільний Форум

Ну що, сестрове й братове? Потопельник чіпляється не тільки за соломину, але і за парочку гірьок пудиків по три?

Цифровий запис, на відміну від аналогового, може поширюватися в два способи:
копіювання, тобто ми перетворюємо цифру в аналог і пишемо як аналог чи ще одну цифру
клонування тобто ми беремо одну байтову послідовність і створюємо іншу байтову послідовність, математично тотожню першій.
Клон абсолютно нічим не відрізняється від прототипа
Сама природа цифрового диктофона, де запис відбувається на камінь(chip) пам’яті, така, що вже просто збивка з диктофона на комп (я мовчу про збивку на скло), яку DJ Коля робив, очевидно, щодня, була клонуванням

Інакше кажучи, всі записи майора — клони

Так що не клон розглядати може хіба пан Бог, позаяк він усезнаючий.


Привид ходить головами українцівПривид суперпідробників із суперкомп’ютерами.Виходячи з тез у червоному та чорному (два кольори мої, два кольори!) прямокутничках, неважко відтворити логіку експертизи.

Відомо, що диктофон працював у режимі самоактивації, тобто підіймався на звук і зупинявся на паузу. Ці ввімк-вимики, власне, і справили на багатьох враження монтованості записів біглого охоронця.

Коли диктофон вмикається, той звук, на який він ввімкнувся, він НЕ МОЖЕ записати. Це пов’язано з певною затримкою в реакції диктофона, бо якою б швидкою не була його схема, ця швидкість СКІНЧЕННА.

Природа звуку, писаного в цифрі, така, що звук лишається звуком, просто замість гладенької хвилі аналогу — східчаста цифрИ. Кожне приміщення, від зали Гран ОперА до сортиру на дачі Ющенка, є дуже своєрідним, власне, унікальним резонатором. Тобто, вона відлунює, при чому одні гармоніки підсилює, другі спотворює, треті гасить. Це відлуння може бути непомітне людині, що слухає запис, але не спектраналізатору.

Отож, ще раз, в записі нема тих звуків, на які вмикався диктофон, принаймні їхньої атаки, а от відлуння цієї атаки — має бути.

Далі все тупо. Якщо запис одразу після точок монтування містить певні відлуння з певною хвильовою картинкою, що повторюється за певною закономірністю, запис справжній. Якщо десь такого відлуння немає, запис монтовано.

От і все, хоча для підстраховки можна скористатися записами шумів, тихших за поріг чутливості диктофона, наприклад.

А в світлі того, що записів сильно дофіга, з одного боку, а ввімк-вимики диктофона, що працює в такому режимі, мають бути вельми частими (в кабінеті Презика ж не базікають без пауз, паузи, паузи часті), гіпотетичні підробники мали не тільки вивчити специфіку спектрів, заготувати страшну кількість розмовного матеріалу, шумів, але ще й дуже дофіга рахувати.

Але навіть якщо були суперпідробники з суперкомпом і суперкількістю матеріалу, їхня логіка має відобразитися в ньому. І експерт, відповідно, може її виловити.

Тобто, якщо коротко і для зовсім тупих: ЗАПИСИ СПРАВЖНІ.

Суперпідробники із супертехнологіями — явище нестійкої хахляцької психіки, не більше.

Лапшизм і його неминучість в умовах поточного розкладуСтрого кажучи, такої лабуди, яку зараз протирає шановний Остап, типу клон не ориґінал, експертиза не експертиза, тощо, ми ще почуємо достобіса і більше. Оскільки на уроках інформатики в загальноосвітній середній школі в країні У вчать юзать Нортона чи Маздай, сто чортів йому тудить, а не вчать власне основам інформатики — тому, як саме ми кодуємо, зберігаємо і обробляємо різноманітну інформацію — нам, мешканцям цієї богоопущеної країнки, можна і неважко вішати на м’які, ніжні та чутливі вуха практично необмежену кількість різноманітних макаронних виробів.

Тобто, гамлетувате питання "клон чи оригінал?" це тільки пролог до наступного забігу лапшовішанини.

Готуймо виделки, кетчуп та насолоджуймося!

додано: 08-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013175491.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua