першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юлія Тимошенко: Виступ в ефірі УТ-1

додано: 14-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013697305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вам пропонується текстова розшифровка виступу Юлії Тимошенко на Першому Національному каналі, що відбувся 13 лютого 2002-го року. В деяких частинах свого виступу Юлія Володимірівна повторювала ту суть, але іншими словами, що прозвучала в ролику Блоку Юлїї Тимошенко, що демонструвався на Першому Національному 11 лютого 2002-го року. Але не зважаючи на ті 15 хвилин надані їй законом для виступу вистачило їй щоб розвіяти міф про нинішню владу і можновладців..

Нікому з простих політиків не вигідно, щоб людина знала реальність. Та я не зовсім звичайний політик, тому хочу вперше розповісти Вам правду. Не знаю Ваших політичних уподобань, мені не відомо, кому з політиків Ви симпатизуєте, але за великим рахунком це не має значення, бо правда позапартійна. Я заплатила дуже високу ціну за те, щоб мати право казати правду і переконана, що до якої партії Ви б неналежали, правда завжди буде Вам корисна. Зараз, Ви можете багато що змінити. Ці декілька хвилин законного часу я вперше маю в прямому ефірі і кожна хвилина для мене безцінна. За цю мить, Ми з вами повинні зрозуміти, що відбувається з нами і як організувати націю для перемоги.

Тепер головне. В Україні існує три великі неправди в які примусили повірити кожну людину. Перша неправда, що всі сьогоднішні негаразди - руйнація, жебракування, приниження, безробіття є закономірними явищами так званного перехідного періоду, і що ось вже прийде момент, коли все само собою владнається та збудується - це цинічна та жорстока неправда, в яку вірити смертельно небезпечно. Навпаки, правда в тому, що щодня наша Україна і кожен з нас примусово позбавляється певної частки національних багатсв - позбавляється в наслідок державних зрад, будь-якиз протизаконних домовленностей, залежності та продажності вищих посадових осіб України, а іноді, просто в наслідок відвертої безглуздості. Те що у нас відбирають вже ніхто і не заяких обставин не збирається нам повертати. Вчора, у нас відібрали гроші, потужні промислові підприємства та можливість якісно захищати рідні кордони. Сьогодні, забрали землю, транзитні можливості та інформаційний простір. Завтра, відберуть інтелект, та !
врешті решт, наші спустошені душі. Ми навіть не помітимо для себе, як з великої потужної нації перетворюємося у натовп беззахистних та принижених людей. Хіба це можна назвати гордим словом "Незалежність". Але ще є час зупинити цей безглуздий розвиток подій. І Ми зобов'язані цей час не втратити. Друга неправда в тому, що хтось зовні Україні допоможе стати на ноги., а Ми, невірні, затомувавши подих, чекаємо світлого елементу чергової допомоги. Вже досить в це вірити, де наша гідність та вдача. Невже Ми на стільки недолугі, що не розуміємо - крім нас самих нам ніхто не допоможе. Є тільки один шлях привести до влади національний інтелект поєднаний з любов'ю до своєї землі. Давайте знайдемо в собі сили це зробити.

Третя неправда - це так званна загроза нестабільності вдержаві, або навіть громадських заворушень у випадку, якщо Кучма та його оточення програють вибори. Так, дійсно, пожвавлення буде, але воно буде схоже на народне святкування в честь визволень.0 Нестабільність і заворушення іншого готунку неможливі, бо чиновники всіх рівнів забудуть про Кучму зразу після підрахунку голосів і будуть думати виключно про себе. Тому згідно з досвідом цивілізованих країн, чим частіше законно змінюються владні команди, тим стабульніше та заможніше живе народ. Не бійтись таких змін - альтернатива існуючим посадовцям вже сформована і рік нашої роботи в Уряді це повністю довів. Вибори до Верховної Ради 31 березня дадуть відповідь на головне питання - або Ми прибираємо зневіру, боягузство і перемагаємо, або будемо полохливими кріпами і надалі. А тоді, хіба не байдуже, хто буде господарем - Кучма чи його гідний наступник, Росія чи інша потужна держава, свої стерв'ятники будуть панувати чи чюжі. Пові!
рте, це дійсно буде вже несуттєво. А поки, мирний, законний, конституційний шлях змінити владу у Ваших руках. Ніхто Вам не зіпсує перемоги, крім Вас самих. Але ж я хочу дати Вам зараз чіткі знання, як перемогати, щоб Ви володіли ними краще, ніж будь-який політик. Я хочу щоб нація фахово об'єдналася для перемоги. Одже перше - всього до Верховної Ради обирається 450 народних депутатів. Ви будете мати два бюлетені. Один з них з переліком партій та блоків. Обираючи одну політичну силу в бюлетені, Ви приведите до Парламенту 225 народних обранців, половину від необхідної кількості. Леонід Кучма чудово знає свій реальний рейтинг довіри і тому Він не став називати політичний виборчий блок своїм ім'ям. Він створив десятки партій з гарними назвами, які мають намір привести до парламенту прокучмовські групи. Щоб не програти, Ми повинні знати всю цю вартію в обличчя. Ось їх перелік: "Соціал-демократична партія (о)", "За єдину Україну", "Жінки за майбутнє", "Нова генерація", "Партія зеле!
них України", "Демократичний Союз" та багато багато інших. Я б хотіла запропонувати спрощенний рецепт, як фатально не помилитися, як розпізнати - не голосуйте за партії з красивими назвами, красивута нав'язливу телерекламу та красиві, але ж пусті назви. Це партії - сто відсотково партії влади. І взагалі, голосуйте не за партії, а за лідерів, яких Ви знаєте і яким Ви довіряєте. Друге - головна можновладна армія буде рватися до Верховної Ради, по так званним, можаретарним округам. Це другий бюлетень з вказаними прізвищами кандидатів і це ще 225 депутатів - друга половина. Цих кандидатів в депутати від влади Ви дуже легко впізнаєте - за них Вас будуть заохочувати та примушувати голосувати Ваші керівники. Ці кандидати будуть організовувати яскраві концерти, засипати округи коштами, дармовими ліками, їжею, речами, комп'ютерами, будувати потужні водопроводи. Рецепт, як з цим боротись дуже простий - беріть все, що вони дають, бо це робиться за рахунок бюджетних або тіньових коштів,!
воно і так вам належить. Але ж ніколи не голосуйте за цих кандидатів і за ці нікчемні подачки вони купують право грабувати вас і надалі, без перешкод руйнувати нашу країну, нівичети нашу долю. Тепер, коли Ви знаєте їх команду в повному складі не дайте себе обдурити, не продовайте свій голос. Проголосуйте за кандидата, що іде на вибори від тієї партії, у яку Ви вірите, проголосуйте саме за нього. Навіть якщо він виглядає скромно, не розкидається коштами і не проголошує гарних слів з трибуни. Він у Верховній раді посилить ту політичну команду, яку Ви обрали.

Наступне. Сьогодні в Україні є тільки три політичні сили, які можуть стати реальною альтернативою кланово-кримінальному конгломерату. Перша сила лівого спрямування - це блок Олександра Мороза. Якшо Ви симпатизуєте лівим, то замість комуністів або Вітренко підтримайте краще блок Мороза. Друга сила правоцентристська, створена на базі Руховських партій - це Блок Віктора Ющенка, який поки що тримається від повного поглинання Кучмою. Третя політична сила - це блок, який очолюю я. Ці три політичні сили безумовно будуть в парламенті, але чим ширше вони будуть там представлені, тим швидше наступить перемога здорового глузду та справедливості.

Четверте. Знайдіть в собі мудрість не вірити інформаційним програмам телебачення. Телебачення незалежне від влади і кріміналітету нема. П'яте і головне. Не залишайтесь осторонь, терміново долучайтеся до забезпечення перемоги. Є дві впевненні можливості працювати. Перша можливість - переконайте хоча б десяток людей навколо себе як голосувати і що робити. Друга можливісь - це стати спостерігачем на вашій виборчій дільниці. Не сподівайтесь на інше. Зробіть це саме найближчими днями. І всім Світом, вісм Народом не допустити фальсіфікації виборчой кампанії. Я впевнена, фальсіфікація на цей раз не пройде, ми достатньо для цього працюємо, але влада на це навіть не розраховує. Ось власне і все. Тепер Ви твердо знаєте правду. Знаєте що робити. І те, як складеться Ваше життя тепер залежить виключно від Вас. Моя мета, організувати націю для перемоги. Досвід роботи на посаді голови Бюджетного комітету Верхоаної Ради та Віце Прем'єр-Міністра в Уряді свідчить про те, що всього за три роки!
Україна може стати потужною заможною державою. Потрібно лише привести до влади відданих справі людей. Ми знаємо, що нас будуть знищувати в жахливому бруді та у відвертих наклепах, але це не має для нас значення. Нам не потрібні марнославні посади та дешева популярність. Нам не важливо вважатися переможцями чи першими. Ми не залежемо від штучного визнання, суб'єктивної поваги або улеслевих нагород. Ми не будемо лякливо озиартись, втрачати темп, неповернемо назад. Ми хочемо і можемо допомогти. Ми будемо це робити незалежно від того, де і в який момент будемо перебувати - будемо працювати в Парламенті чи в підпіллі, у владі чи в опозиції, в президентському палаці чи у в'язниці за переконання. Ми ті, хто віданні справі ідти до кінця. Терпіти залишилось не довго. Весна обов'язково прийде.

додано: 14-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013697305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua