першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Іван Лозовий: Заява

додано: 15-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013772255.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Форум Майдану

"11" лютого 2002 року

ЗАЯВА

колишнього прес-секретаря Голови і начальника управління нових інформаційних технологій та Інтернету Держкомінформу
Івана Лозового

Менш ніж за 24 години після відповідного голосування у Верховній Раді, 8 лютого Президент Кучма підписав Укази про звільнення Івана Драча з посади Голови Держкомінформу і призначення на його місце Івана Чижа. У той же день Кучма встиг також представити колективу нового керівника.

Поспіх Кучми зрозумілий - вибори ось-ось, а тут "ненадійна" людина очолює "інформаційну політику". З таких заяв, зокрема, як від Горбуліна і Піховшека про недопустимість паралельного підрахунку голосів, стає зрозумілим (для тих, хто цього ще не зрозумів), що партія влади робить ставку на вибори, проведені по схемі останньої загальної репетиції, тобто, на широку і глибоку фальсифікацію.

На зустрічі з колективом Держкомінформу Кучма встиг висловити невдоволення державною інформаційною політикою, застерегти іноземні ЗМІ та черговий раз висловити обурення проти того "бруду", який виливається українським Інтернетом.

Кучма і "опозиціонер" Чиж поводили себе, як старі друзі, згадували про численні зустрічі та повне взаєморозуміння. Присутній на презентації голова профільного комітету Верховної Ради Олександр Зінченко також почувався непогано. Він навіть залишився порадитися з паном Чижем і взяти участь в нараді керівників підрозділів, під час якої висловлював власне бачення того чи іншого питання. Стає очевидним, що клан СДПУ(о) увійшов у держінформівську "хату".

Ці зміни і перестановки не важили б багато чого якби вони не доводили правоту старої притчі про те, що "чим більше все змінюється, тим більше все залишається по-старому".

Як і раніше, найвищі посадові особи держави переймаються сприянням експансії таких орієнованих на Росію ЗМІ, як телеканал Інтер, гонінням за такими джерелами інформації із Заходу, як Радіо Континент. В уявах "колишніх" свобода слова є нападом на їх привілеї, верховенство права відображає анархію, громадянське суспільство перетворюється на ворога номер один, винахід цивілізації Інтернет є "брудом".
8 лютого я підписав заяву про звільнення з посади в Держкомінформі. Я вдячний Іванові Федоровичу Драчу за можливість попрацювати і взяти участь у спробах навести лад в інформаційному секторі піднімаючи питання, що наболіли.

Але без зміни такої влади ладу не бути.

Іван Лозовий

додано: 15-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013772255.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua