першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО: ВИБОРЧА ПРОГРАМА ТА БІОГРАФІЯ КАНДИДАТА НА МЕРА КИЄВА Г.ОМЕЛЬЧЕНКА

додано: 16-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013875811.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кияни можуть жити краще. Для цього є всі умови. Лише від нас залежить, коли це станеться, тому що ми самі обираємо ту владу, якої гідні.

На сьогодні ми живемо найгірше серед усіх європейських столиць. Ніякою тротуарною плиткою чи скляними фасадами неможливо приховати безпритульних дітей, немічних, голодних і обкрадених пенсіонерів, викинутих на базари і у підземні переходи кваліфікованих робітників, інженерів, учителів, науковців.

За злидні, епідемії, масові самогубства, неписьменність підлітків, екологічні катастрофи перш за все несе відповідальність влада. Тому що величезні кошти Київського бюджету використовуються вкрай неефективно, в інтересах окремих осіб і угрупувань, пов'язаних особистими, родинними зв'язками з можновладцями.

Змінивши корумповану владу, ми станемо жити краще. Разом ми це зробимо.
Міський голова - чесний політик, слуга киян, а не казнокрад, прислужник у Президента, урядових структур, корумпованої виконавчої влади. Команда міського голови ' - чесні, порядні фахівці у комунальній, господарській, будівельній, транспортній, гуманітарній, правовій та інших сферах, необхідних для життєдіяльності міста. Нами розроблені конкретні програми у цих сферах.

Участь нашої команди (УНП "Собор", "Виборчого блоку Юлії Тимошенко") у виборах київського міського голови та до парламент}' - це перший крок на шляху до зміни корумпованої влади на чолі з Президентом України Л.Кучмою і притягнення можновладців-злочинців до відповідальності.

Порядок, законність в Україні починається зі столиці. Корупція як соціально-економічне та політичне явище розцвітає саме в Києві, де знаходяться Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів, міністерства, парламент. Не даремно в народі кажуть, що риба гниє з голови. Очистимо Київ від корупції - буде чистою і Україна.

Наш виборчий блок розбудить киян від сну тотальної цинічної брехні. Прокинеться столиця - прокинеться Україна і стане демократичною, правовою, соціальною Українською державою з господарем Українським народом.

АВТОБІОГРАФІЯ

ОМЕЛЬЧЕНКО Григорій Омелянович - народний депутат України з 1994 року. Очолював Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Нині - керівник депутатського об'єднання "Антимафія".

Народився 4 травня 1951 року у селянській родині на Полтавщині.

У 1969 - 1971 роках служив у Збройних Силах. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Т.Шевченка, де і зустрів свою долю - дружину Людмилу, яка подарувала двох сипів. Має онука Олександра.

Впродовж 1976 - 1992 років працював слідчим в системі МВС та викладачем Національної академії МВС України. Кандидат юридичних наук, доцент. Автор понад 200 наукових та публіцистичних праць.

З 1992 року і до обрання народним депутатом - начальник відділу військової контррозвідки Служби безпеки України. Військове звання - полковник. Нагородженні! багатьма нагородами колишнього СРСР та зарубіжжя. Відмовився отримувати від Президента Л. Кучми будь-які нагороди та генеральське звання.

Під час роботи в парламенті - основний розробник законів, спрямованих на боротьбу з корупцією, окремих положень і статей Конституції України. Один з авторів законів про боротьбу з незаконним обігом наркотиків. Автор законопроектів про скасування депутатської недоторканності. У липні 1994 року разом з депутатами офіцерами відмовився від депутатської недоторканності. Очолював депутатські слідчі комісії. Матеріали про злочини, вчинені багатьма державними діячами, направлені до Генеральної прокуратури Україні!

Заступник голови Української народної партії "СОБОР". Кандидат в народні депутати України "Виборчого блоку Юлії Тимошенко" (у списку - №3).

Є ініціатором питання про усунення Президента України Л. Кучми з поста в порядку імпічменту та притягнення його до кримінальної відповідальності.

Головне життєве кредо: Життя - Україні, Честь - нікому.

додано: 16-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013875811.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua