першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Jane's Іntellіgence Revіew: Українська мафія визнана найнебезпечнішою у світі

додано: 16-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013875927.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зростання організованої злочинності в Україні розпочалося в першій половині 90-х років. У 1998 році, за даними українських правоохоронних органів, у країні діяло 1157 злочинних формувань (для порівняння, у Росії їх нараховувалося 12.5 тисяч).

На перший погляд здається, що організована злочинність повинна створювати Україні набагато менше проблем, ніж північному сусідові, однак українська злочинність виявилася організованішою і могутнішою, ніж російська.

До таких висновків дійшов американський аналітичний журнал Jane's Іntellіgence Revіew у своїй статті "Українська мафія виходить на міжнародну кримінальну арену", повідомляє агентство Washіngton ProFіle.

Журнал, зокрема, зазначає: "Найвпливовіші українські кримінальні співтовариства діють по всій території країни, звертаючи особливу увагу на чотири регіони: Наддністрянщину і Одесу, Карпати, Східну Україну (де операції часто здійснюються разом з російськими злочинцями) і Крим. За межами країни українська мафія діє в таких країнах, як Австрія, Азербайджан, Бельгія, Канада, Данія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Туркменістан, США й Узбекистан".

Кореспондент.нет

додано: 16-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1013875927.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua