першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Василь Гудзь: Хто розвалив парламентську більшість?

додано: 19-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014111402.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Президент Леонід Кучма оприлюднив кілька нових тез, які повинні дещо дистанціювати його від безпосередньої участі у порятунку партії влади на виборах та, одночасно, продовжити тиск на блок “Наша Україна”. По-перше, він заявив, що уряд не змінюють, для того, щоб погратися. По-друге, є вірогідність зміни уряду Анатолія Кінаха після виборів для створення нової парламентської більшості. І, по-третє, виявляється, це “Наша Україна” спочатку побавилася, а потім розвалила більшість, що існувала в діючому парламенті.

Сама згадка про уряд Кінаха у такому контексті свідчить про вірогідність поразки блоку “За Єдину Україну” на виборах. Принаймні, можливість посідання ним третього й нижче місця обговорюється аналітиками президентської адміністрації. Це також свідчить про легку паніку в лавах “єдоків”. Однак продовження постійних “наїздів” Леоніда Кучми на “Нашу Україну” свідчить про недалекоглядність тих політтехнологів, які “спалюють” його імідж разом із завідомо неуспішним проектом під назвою “За ЄдУ”. Не виключено, що незабаром Президент змушений буде дистанціюватися не лише від Володимира Литвина, але також від своїх багатьох попередніх заяв.

додано: 19-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014111402.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua