першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Станіслав Шумлянський: Володимир Литвин проти повій та Президента Кучми

додано: 19-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014111540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

газета "Колега"

Володимир Литвин вигадав, як підняти свій рейтинг – він виступив проти соціології, назвавши цю науку “проституційованою”.

Глава Президентської адміністрації запропонував усім охочим свої послуги: “Я за ніч рейтинг будь-якого блоку можу зробити, скажіть лише, яку цифру”. Як не дивно, але жоден клієнт не схотів скористатися послугами Володимира Михайловича – його колег по виборчих перегонах більше приваблюють “проституйовані” соціологи.

Але незатребуваність “нічних послуг” для Володимира Литвина, схоже, – не найбільша проблема. Адже він, якщо розібратися, виступив проти свого шефа – Президента Кучми.

Пригадаймо президентський указ, підписаний 25 квітня минулого року. Його назва – “Про розвиток соціологічної науки в Україні”. Президентський указ передбачає “комплексну підтримку розвитку соціологічної науки в Україні” шляхом збільшення годин на вивчення соціології, забезпечення органів влади та ЗМІ науково-обґрунтованими соціологічними даними, а також недопущення використання недостовірних соціологічних даних.
.
От і виходить: або Президент України Леонід Данилович Кучма (як кажуть росіяни, “особисто”) підтримує “проституційовану” науку, або ж ця сама “проституційованість” української соціологічної науки є наслідком її “підтримки” з боку Президента Кучми.

Здається, Володимир Литвин дуже скоро може відчути нестримне бажання піти у вистраждану та омріяну відпустку

додано: 19-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014111540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua