першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Наливайко: Ющенко у Донецьку

додано: 28-02-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014883521.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора ввечорі, їдучи Донецьком, побачив, як піпл звідкілясь тягне Ющенковські прокламації ("не словом, а ділом!"). Ну, думаю, ніхріна собі, щось в лісі певно повиздихало, щоб оце у серці (у дупі?) Єди така річ трапилася. Їду далі - на центральному бродвеї малолітні шпанята-бомжата вищезазначені прокламації поширюють, тицяючи в руки. Все зрозуміло - міркую - за Юща у Донецьку привселюдно агітують лишень ті, кому ніц нема втрачати, окрім своїх вошей, бо інші бережуть свої ребра. А дзуськи!
Вже пізненько дістався до ТБ, вмикаю - чорт забирай! На такому собі 12-му каналі сидить хтось у чи то червоній чи то помаранчевій безрукавці (колір протягом передачі чомусь змінювався - думаю що підлаштовуючись під кольори найкращого у всесвіті футбольного Шахтьора-супєрклуба), глаголє щось апріорі мудре, час від часу характерним жестом виштовхуючи з-під манжетів золотого годинника:) та іноді підіймаючи догори вказівного пальця. Придивився - матінко рідна! Диво сі стало! Ющ на телевізії у Донецьку, де без відома одного відомого мецената-спонсора ніщо живе не повинне ані чхати, ані….не чхати.
Коротше - було півгодинне інтерв'ю, котре вів нервовий молодик, що повсякчас тіпався і озирався. Запитання підкреслено коректні - ані тобі про мову, ані тобі про Росію. Що, мовляв, ви думаєте про шахтарські проблеми, що про парламентську більшість і таке інше. Були два питаннячка "від глядачів" (я намагався дотелефонуватися, на ходу вигадуючи інтелектуальне запитання, але натрапляв на самісіньке "пі-пі-пі") - щось про податки і проблеми підприємництва.
Ющ говорив винятково російською, виглядав впевнено, кілька разів м'яко але наполегливо змінював теми. Здався мені зрозумілійшим ніж завжди, можливо тому, що російською йому важко видавати надскладні пасажі. До речі, я втішився - чи не найперше чув правильну російську мову з розкішним, природним, я б сказав - красивим українським акцентом. А не суржик. Здався мені також жорсткішим: наприклад коли той хлоп, що вів програму, видав про те, що от, Вікторе Андрійовичу, у вас у блоці достобіса правих, так що, ви - правий політик, Ющ майстерно поставив блок:) зробив королівську паузу, пильно подивився орлиним оком в камеру, мудро і вагомо підняв пальця догори і прорік: "Товариші, пані та панове! Запам'ятайте, важить не те, лівий чи правий. Справжній поділ - на тих, що краде і тих, що не краде". (Рос.мовою, як я казав). І ПОСТАВИВ КРАПКУ, не розводячи, як може, декалітрами рідини. Я мало не просльозивсь - дістали Юща.
Враження намбер ван - молодець. У донеччан, котрі звикли до пик а-ля дохтур економічних наук Янукович і надто - донеччанок, вважаю, він плюсів нахапав.
Враження намбер ту. Відомий меценат-спонсор, санкціонувавши появу Юща в прямому етері, продемонстрував принаймні обачливість - Єда Єдою, а страховка не завадить.
Такі справи.

P.S. У тамтому Донецьку вчора з'явилися і папірці від Юлі.

додано: 28-02-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1014883521.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua