Майдан / Статті  

додано: 08-03-2002
Максимяк: Номер перший - маніпульований.
Форум "Майдану"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1015600698.html

В останні дні, приналежною до бандюків пресою, піднялися високі хвилі, які не мають жодного стосунку до виборів. Ще трохи і на екрани виставлять похмільну пику Кашпіровського, або почнуться масові читання про мандрівників в НЛО. Звичайно, народ вже помудрішав і ні Марією, ні Кашпіровським йому вже голову не задуриш.

Але є інших тем багато на пошук довірливого читача чи слухача: для менш вибагливих можна про відстріл українців в Польщі, або їх приниження в Чехії, і тут же потрібно належно відреагувати, писати в ООН, Раду Європи, Європейський парламент, щоб негайно доказати, що ми є горда нація, а не просто лохи для розиграшу шнурками Рабіновича. Для більш інтелектуальних є більш поважні конспірологічні теми, покриті дрімучою таємницею: Кучму за грати ( в переносному і прямому розумінні), Марчука за грати, Литвина (що з тим Литвином робити?) – взагалі рівень кишенькового злодія, ні тобі збоєю не торгував, ні хабарів не брав, лиш вкрав статтю в Каротеса, але цього цілком достатньо, що і його за грати. Заледве він так далеко в освіченості пішов, щоб знати англійську мову, та взагалі, крім матірної, нащо іструктору партії такі великі і підозрілі знання, як англійська мова.

Послухавши Литвина за кілька днів, я просто щиро скажу, побільше таких потрібно в оточення Кучми, то є «два чоботи – пара» їм балалайку і пляшку горілки.

1. Литвин вважає, що в Україні необхідно створити одну партію - український народ - "тоді і справи підуть на краще".
2. Я думаю, що результати виборiв, розстановка сил у парламентi визначатимуть розвиток України на найближчу перспективу, тобто мiнiмум на десять років (як Вам найближча перспектива). І ми плануємо, що пiсля обрання парламенту президент виступить перед законодавцями iз зверненням до українського народу, в якому буде викладене бачення основних етапiв i шляхiв розвитку країни на найближчий перiод ( йдеться про програму на 10 років).
3. До кінця квітня він планує видати колективну працю "Нариси з iсторiї терору i тероризму в Україні" та двотомник "Історія України".
4. “Наш президент занадто демократичний. І, якщо Леонід Данилович десь полає міністра, то, повірте, переживає більше як той міністр”.
5. Мене не приваблює посада голови Верховної Ради, бо я не можу висідити на одному місці".
6. У разi перемоги на парламентських виборах залишу посаду глави адмiнiстрацiї президента i пiду працювати до парламенту. (5 і 6 сказано в один день, вчора).
7. Я займав і займаю доволі високу посаду і ходжу лише в один кабінет - кабінет Президента України". "І цим все сказано"
(Того хватить. Я вже спеціально вишукую цитати від Литвина, щоб посміятися.)

Вже цілий місяць газети наполегливо ловлять Марчука, який організовував продаж зброї. Навіть, якщо продавав, то не газетою потрібно його ловити. Я щось не второпаю, може Марчук подався в депутати? Чому його особа раптом стала така актуальна?

Крім недолугого Литвина, схоже Марчук є єдина особа здатна маніпулювати Кучмою, після того, як Кучма поміняв своє оточення і Деркачів і весь їх Рабіновичсько-Медвечучський причіп відсунули на таку дистанцію, коли вже Кучмі нічого не в голову не закладеш. Один Кінах тільки на зв’язку, але досвіду в Кінаха не так багато, а може й не має відповідних талантів для маніпулювання Кучмою. Тому, лишився єдиний спосіб маніпулювання Кучмою – дистанційний.

Справа дуже серйозна для світової громадськості із торгівлею зброєю. В Європі преса досить високого рівня інтелекту, як «Шпігель» (не рівень наших фактів чи телеграфів) приводить конкретні факти причетності Рабіновича до торгівлі збоєю. І то часто і багато, тільки єдиний недолік, що це все називається чомусь українською мафією, а та «українська мафія», якщо до неї не притулити Марчука, ну ніяк не виглядає на українську, оскільки всі нині офіційно (не по-телеграфу) звинувачувані Мінін, Стрешинський та Рабінович є громадянами Ізраїлю. Повірити, що Кучма замовляє статті, щоб відмазатися, аж ніяк не виглядає.

Загинув генеральний директор державної компанії з експорту та імпорту продукції та послуг військового і спеціального призначення "Укрспецекспорт" Валерій МАЛЄВ і тут же «жирний» натяк, що вбито свідка (скорше так і є). Але чому зразу ж нав’язується думка, що він є свідок проти Кучми і Марчука, а не проти тих з Рабіновича, Деркач і Ко, частина яких вже сидить в Італії і зізналася.

Ці всі «високі хвилі», які підіймаються одним і тим же колом рабновчсько-деркачівських ЗМІ, безумовно мають відношення до виборів 2002 – створити на Кучму такий тиск (а про зброю він точно знав і хабарі брав, можна припустити), нагнати на нього страху, щоб він вдався до всіх можливих дій, лише б ця бандо-олігархія залишилася далі при кориті.

Наразі для свідомих українських громадян є одна задача – привести до Верховної Ради «Нашу Україну» та готові з ними співпрацювати партії чи блоки, і не просто привести, а забезпечити їм більшість в парламенті. Далі я думаю, що всі проблеми із прозорістю в торгівлі зброєю чи майбутня доля Кучми вирішаться за один місяць. Можна собі уявити, як в холодний піт кидає Деркачів чи Суркісів, що Ющенко може стати президентом і призначити прокурора, не Гайсинського, не Обіхода чи Брагінця, відгодованих ними, а свого простого і чесного прокурора, який через тиждень всі тих, хто не встигне втекти, посадить на лавку

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1015600698.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua