Майдан / Статті  

додано: 10-03-2002
Анатолій АВДЄЄВ: Чорний адмінресурс
www.polit.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1015772750.html

В Кіровограді викрита підготовка плацдарму для широкомасштабної фальсифікації майбутніх виборів. Суть метода полягає в занесені в "реєстр" окремих дільниць "будинків привидів" або включення одного і тогож будинку в дві і навіть три дільниці одночасно.

Відомості про трюки з вугловими будинками були привселюдно повідомлені громадськості на мітингу 1 березня, що проходив на центральній площі міста кандидат у народні депутати України Ніні Пташкіна. Того ж дня про ці викрутаси з будинками було надрукована стаття в газеті "Відомості- плюс" з посиланням на громадську приймальню, що працює при підтримці Фонду региональних ініціатив та Міжнародного фонду "Відродження".

Виявили геніальні винаходи випадково добросовісні агітатори, що почали турбувати КРЕПи, тобто місцеві ЖЕДи. "Там" і почали "колотися" і розповідати та розкривати винаходи. Відповідно готувалися списки "липових" мешканців будинків, бо на сусідньому голосуватимуть живі і справжні, а "липові" ніби справді удавано прийдуть на іншу дільницю. Відомості для липових списків збараються у вигляді паспортних данних та зразків підписів при роздачі пакунків та керівники, що збирають керівники установ, що балотуються в депутати міської ради і заставляють підлеглих збирати подібну інформацію. Сигнали про це отримані Комітетом виборців України анонімно від батьків дітей директори шкіл з яких вимагають паспортні данні. А таких депутатів в Кіровограді більше десяти.

Здійснення "голосування" за "спецрозділами списків" планується покласти представникам зацікавлених у фальсифікації кандидатів та партій. Якщо подібну фальсифікацію здійснити в межах міста, 10-12 тисяч липових голосів дають змогу стати нардепом, протянути свого мера та створити і свій депутатський корпус -"підкупний та слухняний і повязаний однією брехнею".

В своїй публікації Ніна Пташкіна написала просте речення, яке кожний кіровоградець розуміє, читаючи між рядків -"Кому дістануться липові голоси в багатомандатному окрузі, кожний може зрозуміти сам.".і подала після цього заяву в СБУ. Журналістам погрожуюють, не всім звичайно, а лише неприрученим і чесним. Кіровоград чекає міжнародних спостерігачів. При перебуванні посла Великої Британії Роланда Сміта в Кіровограді представників КВУ вміло відтерли щільною опікою посла, а журналісти "Політичної України" і "Точки зору"були єдиними кому не судилося потрапити на дружній фуршет, бо адмінресурс придумав талончики для своєї лише преси.

Є ще одна знакова прикмета в Кіровограді окружна виборча комісія № 99 не повідомила склади дільничних комісій з партійною належністю та місцем роботи. В видрукованихсписках проти кожного стоїть лише слово - "член", і кажуть мабуть це не спроста.

В кінці своєї публікації кандидат в народні депутати України пише : "Ми заставимо фальсифікаторів прибрати "липу" із списків виборчих дільниць. Для цього є суди, міжнародні спостерігачі та чесні люди, які не дозволять себе обдурити".

Сама цікава особливість в Кіровограді полягає в тому, що голова окружної комісії, і міської комісії, і мабуть неоприлюднені голови дільничних комісій, як і кандидат у народні депутати № 1 Ганна Антоньєва перебувають у членах одного виборчого блоку.
Ніна Пташкіна в листі до СБУ, згадуючи долю Гії Гонгадзе, називає джерелом небезпеки для себе та інших оточення народного депутата України Ганни Антоньєвої.

В Кіровограді вже лунають постріли... Що нас ще чекає ?

Анатолій Авдєєв,"Політична Україна", www.polit.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1015772750.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua