Майдан / Статті  

додано: 13-03-2002
серія: листи в редакцію. №2
e-mail

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016034768.html

№220/2002
<b>Опублікуванню не підлягає</b>


УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про деякі заходи матеріального забезпечення суддів у зв'язку з додатковим навантаженням

З метою підвищення ефективності судочинства та заохочення суддів, які поряд з повноваженнями судді виконують додаткові функції щодо вдосконалення законодавства з питань захисту прав і свобод громадян, беруть участь у правовій освіті населення та роботі органів суддівського самоврядування, постановляю:

1. Рекомендувати керівникам судів загальної юрисдикції встановлювати, виходячи з рівня кваліфікації судді, здійснюваних ним додаткових функцій, участі у правовій експертизі нормативно-правових актів і проектів таких актів, у підвищенні професійного рівня суддів та рівня правової освіти населення:
посадові оклади, збільшені на 50 відсотків;
щомісячну надбавку за напруженість та складність роботи у розмірі до 80 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за кваліфікаційний клас;
надбавку за почесне звання "Заслужений юрист України" у розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за кваліфікаційний клас.

2. Рекомендувати президіям відповідних судів загальної юрисдикції встановлювати перелічені у статті 1 Указу посадові оклади та надбавки керівникам цих. судів та їх заступникам.

3. Кабінету Міністрів України:
здійснювати фінансування витрат, пов'язаних з реалізацією цього Указу, з 1 січня 2003 року в межах коштів, передбачуваних у державному бюджеті на утримання судів; привести свої рішення у відповідальність із цим Указом.

Президент України Л. КУЧМА
м. Київ 5 березня 2002 року

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016034768.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua