Майдан / Статті  

додано: 15-03-2002
серія: листи в редакцію: №3. Адмінресурс в дії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016145611.html

Адмінресурс в дії

З виступу заступника глави Івано-Франківської облдержадміністрації Романа Струтинського перед працівниками закладів освіти і культури (викладено дослівно):

У нас з вами зараз немає більш відповідальної роботи, оце тільки що на нараді збирав наших начальників управлінь і завідуючих відділами обласної державної адміністрації і деяких інших людей по виборах і оце хочу сказати і вам. Більш відповідальної зараз роботи політичної і ідеологічної роботи як вибори народних депутатів, вибори в органи місцевого самоврядування" вибори сільських, селищних, міських голів немає і в тому числі для працівників культури. Тому, що ви наші рідні, якщо можна так висловитися, бюджетні установи, наші структури, ви в нашій команді і ПОВИННІ працювати на команду.

Тут присутні заступники голів райдержадміністрацій, міських голів з гуманітарної політики я і до них кажу. Тому що ми маємо інформацію щоденну, що не в усіх районах активно ведеться агітаційно-пропагандистська робота за блок пропрезидентський, я про це відверто кажу, ми на всіх зустрічах у Надвірні, а я уже об'їхав 70% відсотків сіл і селищ і зустрівся на сходах селян з людьми і об'їхав усю Надвірну, всі трудові колективи за винятком нафтопереробного заводу. Наступного тижня буду зустрічатись. Я всюди це говорю. На всіх зустрічах. Але бачу і іншу картину і по районах. Кожного дня отримую інформацію, що не всі наші кадри, навіть, з апарату райдержадміністрації, міськвиконкомів, відділів управлінь чесно працюють на оцю команду. На пропрезидентський блок. Ми відверто про це ГОВОРИМО "За Єдину Україну". Ми не виступаємо відверто проти блоку "Наша Україна". Ми не виступаємо і в нас є з цим блоком домовленість про ненапад, якщо можна так висловитись. Але, якщо ми є члени однієї команди, то ми повинні в одній команді грати чесну гру.

... коли члени команди поводять себе не щиро, нечесно. Я мушу вам сказати зле. Ми збираємо по кожному району, кожному селу ,.. з нашим кланом. Тут залякування ні при чому. І я вам скажу відверто, що після 31 березня і будуть ... в першу чергу нашим керівникам районів і міст...... Тому що
погано, що ... голову в пісок. Роздали і думають, що вичитають. Ситуацію. Я ... з деякими заступниками облдержадміністрації з оригінальною політикою... проблеми. Ми сьогодні не ... За те чого досягла область за ці останні чотири роки. А деякі кандидати в депутати по мажоритарних округах поливають ... владу треба міняти, бо вона не така, то я коли прийду до влади, то я все поміняю.... Вони висказують про свої зустрічі, свою програму, про те, що вони
зробили, ще будуть робити, а поливають брудом владу центральну, обласну місцеву, місцеву, ї знову ... заступників обласної держадміністрації. А це погана влада за останні чотири роки в області 49 шкіл і в цьому році .,,13 установ ... за чотири роки. ... 2 тисячі газових мереж проведено... до тисяч кілометрів

проведе... газове села і селища області. Це погана влада..-по продукції міст.. бачите, що робиться навколо неї. Якщо вона йде в завершену цих міст, на території області в 2003 - 2004 р. Будуть удавлени по проектуванню церков у селах та селищах. Оце погано мало мобілізувати у .. році... 54 млн., і це дало змогу не тільки ..., а у політичному розмірі бачити пенсію і вже на слідуючий місяць пенсіонерам видати пенсію.

Ця погана влада застала на передпустку ще з ... року 36,8% складу виробництва, і застала у складі міст .. держави по безробіттю. Сьогодні на 32 тисячі безробітних приходиться 16 тисяч робочих місць... Наші опоненти пов'язують себе .. а мені розказують, що призначені кошти... президент видасть указ, яким зобов'язує підраховувати 2% ... від реалізації мобільних телефонів" автомобілів, золота, нерухомості, і працівник би отримай від цього 3,2 млрд. грн., а державі 3.6 млрд... Щоб команда ця працювала, з президент та його адміністрація і депутати.

Тому я ще раз підвожу всіх вас і весь ваш апарат разом працювати, ...дорученням президента, дорученням губернатора, щодо ...понеділку всі апарати мають відвідати райони, села. Останні події в Верховій й Раді показали, як готуються у справах і ...з Юлії Тимошенко списали міліони гривень боргових зобов'язань держбюджету, а голова Українського ... - патріот України, але в межах конкуренції він сказав "питання у Верховній Раді буде блокуватися звітами". Це що, приїхали?

Далі. Блокується у Верховній Раді і починає ініціювати проте свій підпис за імпічмент президента. Це що, приїхали, як кажуть? ....Юлія Тимошенко працювала віце-прем'єром - за те, що Лазаренко забрав міліарди доларів за кордон і поклав їх в закордонні балки, які працюють на економіку інших держав, а не на економіку України... .1 всі національні герої їдуть в .. безпеки організації об'єднаних націй, поливає брудом.. державу, країну, яку не любить, тому її залишили......Але я утримую командну ., я вважаю, що ми працюємо чесно, і я закликаю вас до цієї тяжкої, коварної гри. Якщо ми хочемо догнати інші розвинуті держави, якщо ми хочемо, щоб у Верховній Раді працювали професіонали, ми повинні знати що і як сьогодні робити. І щоб думали по окрузі стільки за, а не тільки за себе. Ви подивіться скільки сьогодні депутатів...-10-20%, а решта, це? Займається своїми питаннями. А коли наша команда на чолі з губернатором відстоювала про життя нашої області і хотіла більше ..землю вам.., і коли попросили наших депутатів допомогти відстояти наші позиції, то .. один тільки прийшов..! будемо працювати і відстоювати позиції ваші, позиції наші, позиції держави і позиції нашого регіону взагалі, ...і професіонали високого рівня, "...будем Україну захищати!" кричать, А від кого її захищати? Україну ... 165 держав світу... Давайте будемо чесно працювати, що говорить обласне керівництво, будемо помагати друг другові. Я вас підтримую ї буду підтримувати.

Співає хор. Декламуються вірші.

Нагородження і виступи заступника голови облдержадміністрації Богдана Потічука та ректора ... університету Віталія ....
Оплески.

Нагороджується Бородін Анатолій...
Оплески.

Нагороджується Ґонтар Олена...
Оплески. Виступ (Невідомо кого ... вода)

Виконуються гуцульські народні мелодії.
Запрошується дитячий камерний оркестр Коломийської музичної школи.
Оплески.

Концертну програму завершує новостворений оркестр народної музики під орудою Петра Цапелюка. Рапсодія для скрипки з оркестром. Соліст автор.
Оплески.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016145611.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua