Майдан / Статті  

додано: 18-03-2002
Nebaba: Альбертку Енштейна в НАНУ хочемо! Любо чи ні?!
Augusto

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016440584.html

Боже! Та чи ж є межа кучмівському маразму? Литвин, перебуваючи на Закарпатті, оголосив указ Кучми про присвоєння Августину Волошину звання Героя України (посмертно)!!!
Як можна нагородити людину відзнакою, якої не існувало за його життя!? Та ще й країни, яка з'явилася через 45 років по його смерти!? Про совдепівську некрофільську традицію нагороджувати посмертно вже мовчу – т р а д и ц і я !
Після дешевого пляґіяту головного канцеляриста країни це вже щось суперово ориґінальне!!! Це ж який простір для адмінфантазії!!! Це ж можна Володимира Хрестителя нагородити орденом Богдана Хмельницького чи хоча б Дружби Народів (за те, що похрестив і москалів). Григорію Сковороді присвоїти звання “Заслужений діяч науки України” або обрати в НАНУ членом-кореспондентом (Литвин же ч л е н !). Тараса Шевченка прийняти в “озимі”! (Лесю Українку Медведчук вже прийняв у СДПУ (0)). Марусі Чурай – дати “заслужену артистку”. Котляревського – нагородити Шевченківською премією. На спіритичному сеансі всіх викликати, вишикувати і нагородити.
А який приклад для італійців, французів та инших бусурманів! Уявляєте: “Гая Юлія Цезаря … орденом Ґарібальді”. “Жанну д'Арк … орденом Почесного леґіону”.
Людоньки!!! Не дайте з'їхати з глузду!!!
Р.S. Банкова, Адміністрація К…. К о н ф і д е н ц і й н о.
Так не можна хлопці. Tреба закусувати.
N e b a b a.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016440584.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua