Майдан / Статті  

додано: 20-03-2002
Юлія Тимошенко: Звернення до інтернет-співдружності України
<A Href="http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/show/704">

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016641633.html

Дорогі друзі!

Вибори до Верховної Ради 2002 року стали першими в українській історії, коли в повну силу використовуються можливості Інтернету.

Я не буду казати про небезпеку брудних технологій та про шкоду безвідповідальних публікацій: у нас є фахівці в сфері «чесної та прозорої» політики, яким через обов'язки служби призначено контролювати кожний крок і кожний подих. Для мене, як і для більшості з вас, - я в цьому переконана - Інтернет є Островом свободи.
Коли в мене буває час, я намагаюся заглядати не тільки на форум свого персонального сайту www.tymoshenko.com.ua, а й на інші, - іноді це допомагає мені отримувати "непроціджену" інформацію з перших рук. До речі, користуючись випадком, хочу подякувати учасників форуму сайту www.maidan.org.ua, які активно та оперативно обговорювали передвиборну програму нашого виборчого блоку. Повірте, нам це допомогло.
Нашій команді прекрасно відомо, що серед українських користувачів Інтернету «Блок Юлії Тимошенко» має найвищий рейтинг серед усіх партій і блоків, які беруть участь у виборах до Верховної Ради. Не боюся бути нескромною, та знаю, що й моя особиста популярність серед Інтернет-співдружності вища, ніж у будь-кого з українських політиків. Свідченням тому не тільки численні голосування на різноманітних сайтах, часом відверто "недружніх", а й статистичні дані SpyLog, відповідно до яких сайт www.tymoshenko.com.ua. у категоріях "Виборчі кампанії" і "Персоналії політичних діячів" займає перше місце.
До речі, дослідження, проведені нами задовго до початку виборчої кампанії, показали, що портрет виборця «Блоку» Юлії Тимошенко практично в усьому відповідає середньому статистичному уявленню про людину, яка щодня користується Інтернетом. Це здебільшого сучасні, успішні люди, які мають активну життєву позицією, вміють самостійно мислити.
Я переконана, що таких людей повинно бути більше, - саме ініціативність і відповідальність можна назвати серед найдефіцитніших якостей, яких так не вистачає нашому суспільству.
Для того, щоб таких людей було більше, я живу та працюю.
Та, на жаль, існують дані, які показують, що частка людей високоосвічених, та й просто зайнятих важливими справами, серед тих, хто ходить на вибори, украй мала.
Я звертаюся до вас із пропозицією порушити цю традицію 31 березня.
Прийдіть на вибори і проголосуйте в реальному світі так, як ви це робите у віртуальному.
Юлія Тимошенко
Разом ми переможемо!
Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1016641633.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua