Майдан / Статті  

додано: 25-03-2002
zhah: "Тєлємост" ОРТ - 1+1 - варто уваги... тьху.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1017015958.html

Мав можливість подивитися на ОРТ. На 1+1 був після 23:03.

Зразковий приклад одночасно:

- "невтручання" Росії в українські вибори та "відсутності" у Росії політичних інтересів в Україні. "Відсутністю" аж бзділо звідусіль...
- який образ України створюють московитські телеканали у росіян
- "чесності і неупередженості" з боку ОРТ
- сраколизання українськими "політиками" расєйсько-путінської дупи
- незалежність України - це відверта брехня, насправді.

Подивіться - не пожалкуєте.

Декілька моментів.

1. З українського боку - по одному політику "вищої ліги" від чотирьох найбільших за рейтингом виборчих блоків. Зліва направо: Симоненко, Медведчук, Пустовойтенко, Порошенко.

З московського боку - Жиріновський, Маргелов (депутат, онук маршала Маргелова - засновника совіцького повітряного десанту) і Гаврііл Попов (боже, який же він старий уже... я пам'ятаю його в кінці 80-х...)

Тобто Москва бачить рівень української політики як раз десь поміж Жиріком та Маргеловим.

2. Росія звела телеміст (тема якого була заявлена як економічні зв'язки Росії і України, та роль російських інвестицій) до обговорення, Ви не повірите... Величезної Політичної Проблеми - рішення (неприйнятого) Івано-Франківської облради про реабілітацію 24-х дідів, які служили в "Галичині".

Тітку якусь випустили, тіпа історіка - вона там розпиналася в манері Вітренчихи про "галицько-уніатський геноцид православних в 1912 році". Згадала баба, як дівкою була... А вся Росія це з екранів ОРТ хавала, аж слина текла.

Геніяльні московські істєрікі плювати хотіли на той факт, що всі без винятку військові частини рейху, укомплектовані "туземним населенням", були підвідомчі саме SS. Тобто були частини SS - елітні арійські, а були такі собі "туземні легіони" для несення служби на окупованих територіях - також SS.

Не вірю, що це несвідомо або випадково! В Москві цілеспрямовано не розрізняють SS, гестапо та ОУН-УПА - коли йдеться по Україну. Фактично роздмухується з цього штучна антиукраїнська істерія - ви ще послухайте Лєонтьєва, той взагалі, кажуть, уже прорік в ефірі, що мовляв Україна гестапівців ветеранами війни зробила, чи щось на кшалт того... І Познєр не кращий за Лєонтьєва - слово "фашизм" у нього було мало не улюбленим в цьому ефірі. А "русскаязичниє" все це хавають, аж захлинаються. (Про писанину в московських і пітєрських газетах я взагалі мовчу).

Найсмішніше те, що вістря цього верещання вони спрямували... на Порошенка (обличчя "НУ" на телемості). На того самого Порошенка, у якого певне десь з 90% його бізнесів зав'язані саме на Росію. Ги-ги.

Так що, люди, готуйтеся. Виглядає все це так, що Кучма вже продав Україну Росії "с патрахамі", і тепер справа лиш в тому, щоб "замачіть в сартірє фашістав" і оформити це, як народне волевиявлення українців. В чому росіяни абсолютно неупереджено Кучмі допомагають, чим тілько можуть.

Взагалі склалося ще в мене таке враження - з боку Москви весь телеміст мав на меті, щоб Познєр в останню хвилину ефіру (коли вже немає часу на коментарі і відповіді) спустив з цепу Жіріка, а Жірік звинуватив Ющенка у вбивстві Гетьмана. Все, крапка.

Переглянувши цей "міст" на ОРТ, я певен, що Москва до України ставиться так само, як і до Чєчні - як до "абарзєвшєй правінціі". А перемогу на українських виборах промосковських (читай - прокучмівських) сил Москва розглядає як "геополітичний реванш" за ганебне самообсерання в Чєчні та на Кавказі. А тут буде така "пабєда путінскай діпламатіі" мирним шляхом - рейтинг ВВП піднесеться аж гей.

Хто сказав, що Україна - незалежна держава? Якщо це і так - то кінець української незалежності має наступити 1 квітня 2002 року. У всесвітній день дурнів.

Обговорення тут: http://maidan.org.ua/n/free/1016905881

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1017015958.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua