Майдан / Статті  

додано: 05-04-2002
Басаврюк: Чи буде весна?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1017958312.html

По-своєму мені якось навіть шкода Медведчука. Він став жертвою власної пихи. Колись, у якийсь момент свого політичного життя йому здалося, що він здатний на “подвиг”. У цьому його почало переконувати найближче оточення. Пиха росла, росла, поки не доросла аж до непристойних розмірів. Усі це побачили. І всі побачили, що, власне, крім пихи, ніяких інших достоїнств там і немає. Ну, ще гроші, звичайно. Але в голодній і озлобленій країні це не є серйозним аргументом для переконування у власній потрібності “для народу”. А якраз навпаки.
Тепер він розуміє, що йому нічого не світить. Отих шість відсотків, набраних його партією на виборах – це межа. Не дивлячись на значні мас-медійні можливості і величезні гроші. А у теперішньої влади розклад такий, що він ну аж ніяк не тулиться у цей пасьянс. Не дивлячись на свою колишню наближеність до царственного тіла.
На все приходить час розплати.
Кажуть: брехнею весь світ обійдеш, та назад не вернешся.
До речі, щодо грошей і піарних технологій.
Виявляється, народ наш – я гордий від цього! – переріс вік лоха. Він уже, виявляється, не купується на дешеві обіцянки і на кілограм гречки. Ви подивіться, як наш народ відшив наперсточників з КОПу і статеву партію “першої леді”! Шаровикам (так званим “зеленим”), не дивлячись на мильні пузирі, не вдасться тепер проїхатися на велосипедах по Печерських пагорбах, а фальшиву опозиційність “ананасів” ніхто всерйоз так і не сприйняв. Ти ба: ще й Симоненка (та не Петра – хай Господь вибачає – а Василя Симоненка, великого поета і великого Українця) приплели. Це вже було на межі між бурлеском і психлікарнею.
Дванадцять відсотків влади – це повний провал, фіаско.
Однак, ви знаєте, яка у нас влада. Отой безталанний чоловічок з бігаючими очицями, облизавшись, ще нам щось лепече про якусь “особисту перемогу”, а себе, горопаха, величає, слідом за холуями-борзописцями, не тільки “сірим кардиналом”, але й “публічним політиком”.
Ну що тут скажеш? Їх ніщо не навчить. Тільки ср…ним віником – під зад. Альтернативи нема. Не той рівень культури, не те виховання, не та мораль (ха-ха!), не ті цінності в житті.
Комуністи на роздоріжжі. Ліворуч підеш – у дурнях зостанешся, підеш прямо – брехати своєму очманілому від такого піруету “електорату” доведеться не перестаючи, не допоможе навіть такий уславлений віртуоз цієї справи, як перший чоловік ГПУ. А йти праворуч? Уявляю Пєтю, якому у примарному сні таке приснилося б. Одразу в реанімацію.
Але вони хитрі. Ще згадаєте моє слово – викрутяться. І рибку з”їдять, і нікуди не сядуть. Школа!
Особливі вітання відпрацьованим резиновим засобам – усім цим вітренкам, бойкам, конєвим, понамарчукам і їм подібним. Може, хазяї тепер про вас і подбають. Принаймні, конотопській дамі я б довірив кричати у вбиральні “Зайнято!” У неї повинно виходити голосно. І за це платив би конвертованими тугриками. Шушеру у наклеєних вишиванках, скоріше за все, просто виженуть з роботи. Без компенсаційних чи там якихось гонорарів. Хоча, треба сказати, старалися. Гидко.
Що нас чекає?
Ющенко – серйозний чоловік. Це я відчував давно. Усілякі теревені про його слабкість, безхребетність – туфта. Він переміг їх на їхній території. Переміг, обкладений тоннами бруду, брехні, підлості. Щоб у цій бидлячій системі перемогти, треба бути сильним і мудрим. Він такий. Його сила йде від української землі, від народу – тому що він не бреше, і тому що він хоче зробити Україну потужною державою.
Він здатний це зробити – за допомогою всіх чесних людей.
Дай йому, Боже, сили!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1017958312.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua