першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Адвокат: А що як?! ( Вигідна пропозиція. )

додано: 13-06-2002 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1023970917.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Передмова. "Трубу" Ку-чмо вже про...в, залишило си Парляментові те тілько осв'ятити. У такий же спосіб можна "пристроїти" й: повітряний простір України, прибережний шельф, шляхи, залізниці, тощо. Але то лише,-- "полумєри". :):

Пропозиція. Негайно оголосити конкурс на створення міжнароднього консорціуму, терміново визначити переможця ( того, хто запропонує більше грошей ), та й віддати йому в уравління посаду президента України. Бо з Ку-чма президент,-- мов з гімна бетонобійний снаряд, а наступник... чи буде він кращим,-- то ще питання.

А так,-- хоч грошей отримаємо. А, як дуже поталанить,-- управляючий виявить ся із демократиним родоводом. :):


Як пристане на мою пропозицю майданівське кумпаньсьтво,-- написати звернення до нардепів, ур'ядовців та особисто товариша Медведчука з вимогою негайно втілити цю пропозицію в життя й не морочити людям мізки "спікеріядами", "комітетіядами", "імплементіядадами" й тому подібним політичним непотребом! Оголосити збір підписів. А тов. Медведчукові особисто пообіцяти 1% від суми угоди готівкою, "за сприяння шляхетній справі" а також 10% у довірче управління одній з його комерційних структур. Але за умови, що сума угоди має бути аж ні на цент не меньшою за 30 трильйонів долярів.

додано: 13-06-2002 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1023970917.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua