Майдан / Статті  

додано: 20-06-2002
Роман КУПЧИНСЬКИЙ: Шахраї та дешеві шахраї
Переклад п.Юрка за англійською версією у <A Href="http://cripo.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1024521898.html

Я припускаю, що серія моїх статтей, опублікована недавно в Українській Правді, мусіла знервувати деяких важливих людей в Києві. Вони поскаржилися до Американського посольства в Києві, а тоді вдалися до брудної кампанії. Я сприймаю їх потішні статті з деякою дозою гумору. Вони нагадують мені старі добрі дні, коли совєцька контрпропаганда була в свому найвищому розквіті. В той час я був оскаржений в Літературній газеті що вбивав євреїв в Україні в 1942 році, два роки перед тим, як я народився. Тоді були євреї, зараз в'єтнамські діти, цивільні і т.д. Що буде завтра? Чи я також вбив Щербаня та Гетьмана як виконання частини змови з Лазаренком? Все є можливим. Можливо й Троцького? Чому ні? Дайте спокій, українські журналісти, застосуйте вашу сильно розвинену уяву, за яку отримуєте платню, і продовжуйте розшуки.

Чи я є "кришею" для Марчука? Обидвоє ми маємо завелику вагу, отже, ціла концепція є занадто смішна, щоб її обговорювати. В будь-якому випадку, Грані.оrg повинні продовжувати свої пошуки правди, можливо, одного дня це допоможе їм уникнути в'язниці, в якій вони повинні бути і, можливо, незабаром опиняться.

Особисто, я вважаю, що вони злякалися. І мають на це причини. Справа Волкова виринає в Бельгії і несмачні деталі вже оприлюднені про банкіра Кучми. Ще більше з'явиться незабаром. Мінін вже співає в Монзі і пісня багато що відкриває. І це не нонсенс Стрешинського. Стрешинський був лютий на Марчука за те, що був заарештований. Мінін натомість співає про своїх партнерів - тих, котрі ще далі є на волі - Андрія Деркача та Вадима Рабіновича. Справа Лазаренка скоро завершиться в Каліфорнії. Леонід Данилович викручується і вихиляється. Мельниченко і Жир відкривають все нові та нові деталі розмов у кабінеті з диваном. Отже, вони мають всі підстави бути наляканими і переслідувати посланця. Це є їх традиція.

Незабаром з'являться нова інформація. Як Україна продала М-17V гелікоптери Слободанові Милошевичу протягом ембарго. УкрСпецЕкспор повинен підготуватися до нових розслідувань. (Прошу витягнути документи котракту No 03B/97-UCE-16.1-69k/ke dd 30/10/97 та листа No 194 DD 14/1/98.) Чи може вони, як і Кольчуга, були продані бідній Ефіопії тією ж чесною ізраїльською компанією, що торгує зброєю? Також існує справа фальшивого сертифікату від Burkina-Faso (No. 990067)за 10 лютого 1999 року. Що? Не можете знайти їх? Дайте спокій, хлопці, просто зваліть все на конкуренцію, на росіян, або на євреїв. Чи може на тих кількох в'єтнамців, що вижили чудом протягом часу, коли я був на службі в їх країні.

Чи, наприклад, ще одна річ, менж важлива для одних, але досить важлива для інших - питання, яким чином Казах Ойл став власником 44% Укрнафтапродукту? Чому президент України призначив Андрія Деркача наглядати за Енергоатомом? Комбінацією Тулуба та Деркача при кермі не можна уявити собі кращої команди.

І хто є власником певного банкового рахунку в Наурі, де сотні тисяч доларів впливають? Номер рахунку є 47069 і належить до V.E. в Diffusion Finance Bank, Науру. Знову, дайте спокій, хлопці, треба мати почуття гумору щодо цих речей. Вони не є вже такими поганими, як ви собі уявляєте.

А що Укрінмаш продав Бєлградові? Чи не якісь військові товари випадково? Вони справді отримали банковий трансфер на $86100 за 12 січня 1998 року з Кіпру і 147530 тисяч доларів за 27 січня 1998 року з тієї ж кіпріотської компанії, котру я зараз не назву. Або поріжте документи сьогодні, або приготуйтесь до дорогого покривання з боку Генеральної прокуратури. Баганець, справжній наступник Потебенька не робить цю роботу задарма, як ми знаємо. Поза тим, є ще інші, з котрими він мусить поділитися. Це складні часи, хлопці, ми знаємо це. Поділитися є людською справою.

Я знаю, що справа є трохи складна зараз, приймаючи до уваги всі ці оскарження в кримінальній діяльності, здійснюваній такими богобоязними православними християнами, як Андрій Деркач та партнери. Але, як я вже згадував багато разів попередньо, настав час покаятися в минулих та сучасних гріхах.

Якщо покаяння не наступить, то нові відкриття будуть продовжуватися. На радість Grani.org.ua, та Versii, вони матимуть нагоду писати багато статтей і залишаться у бізнесі на ще кілька місяців. Як нотатка для редактора сайту - ви повинні мати на увазі, що Деркач-батько і син команда, в той час, як ви, журналісти, продовжуєте стогнати над фактом, що це комунізм в СССР, котрий програв холодну війну. Як гірко є для них прийняти поразку і побачити синьо-жовтий прапор, котрий вони ненавиділи всією своєю силою, здійнявся над столицею. Жахливі події для них і подібних на них сталися. Зараз вони бажають помсти. Але, хлопці, прийшов час визнати простий факт, що ви є за Марксовою фразою "на смітиках історії".

В кримінальному світі є шахраї та дешеві шахраї. Українських кримінальний світ нажаль був зайнятих крадіжкою у свої власних людей. Ці якості роблять їх дешевими шахраями і рекетирами, котрим пощада не належиться. В будь-якому випадку, карти є на столі і подивимось, хто виграє.P.S. Я думаю, що кабінет президента є далі на підслуховуванні. Чи хочете побитися об заклад, хлопці? Давайте, товариш Кечігін, на 20 доларів. Хто виграє - забирає все.

Роман Купчинський.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1024521898.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua